Огляди


Що думають мисливці про Pulsar Axion 2 LRF XQ35 Pro?
Що думають мисливці про Pulsar Axion 2 LRF XQ35 Pro?
Нещодавно ми представили Pulsar Axion 2 XQ35 Pro та Pulsar Axion 2 LRF XQ35 Pro – два дуже зручні тепловізори, які легко помістяться у вашій кишені. Це також перші компактні монокуляри від Pulsar, що відрізняються високою тепловою чутливістю – <25 мК NETD. Як і у випадку з будь-яким новим пристроєм, нам цікаво було дізнатися, що думають про нього мисливці після використання в польов..
Огляд Talion – самий ергономічний тепловізійний приціл від Pulsar
Огляд Talion – самий ергономічний тепловізійний приціл від Pulsar
Коли справа доходить до вибору тепловізійного прицілу, його характеристики є ключовими. Але щоб ви могли витягти з цього максимальну користь, ергономіка має життєво важливе значення. Саме тому при створенні прицілу Pulsar Talion ми приділяли велику увагу простоті його використання. Звичайно, ми хотіли, щоб внутрішні компоненти максимально відповідали вашим потребам, тому ми зробили дві версії з рі..
Огляд Pulsar Axion 2 – ідеальний компаньйон для диких пригод
Огляд Pulsar Axion 2 – ідеальний компаньйон для диких пригод
Axion 2 - це лінійка наших самих компактних тепловізорів, що складається з чотирьох моделей: Axion 2 XQ35, Axion 2 XG35, Axion 2 LRF XQ35 та Axion 2 LRF XG35. З'явившись досить давно, тепловізор вже був випробуваний мисливцями всього світу. Отже, сьогодні ми ділимося їх думкою в цьому докладному огляді тепловізійного монокуляра Pulsar Axion 2.   Hunter's review   ..
Огляд Pulsar Thermion Duo DXP50
Огляд Pulsar Thermion Duo DXP50
Pulsar Thermion Duo DXP50, безумовно, справив фурор, коли вперше представили його. Перший мисливський оптичний приціл, що поєднує тепловізійне і цифрове зображення, — це крок у майбутнє полювання. Він був доступний для покупки протягом деякого часу, і ми раді поділитися тим, що думають про нього мисливці. Прочитайте!   Hunter's review   Магія мультиспектра На..
Огляд INFIRAY Saim SCL35
Огляд INFIRAY Saim SCL35
Поява на ринку оптичної техніки чергової новинки INFIRAY Saim SCL35 не залишило байдужими шанувальників інновацій. Прилад безсумнівно сподобався нашим мисливцям, які були довго в пошуку ефективного оптичного пристрою, здатного виявляти і ідентифікувати теплові об'єкти. З першого враження, беручи в руки пристрій, відрізнити його від звичайного тепловізора виявилося не простим завданням...
Огляд Pulsar Digex N455
Огляд Pulsar Digex N455
Нічний приціл, що новенького в цьому році?   Одним з новітніх прицілів – Pulsar Digex N455 порадувала своїх шанувальників компанія Пульсар.  Він не був представлений на виставках, тож мало хто знає про нього. Але давайте познайомимося з ним ближче. Спорядження акуратно упаковано в компактний кофери, що робить дуже зручним його транспортування і перенесення на місцевості. ..
icon_callback icon_teleg icon_viber