• Ваш кошик порожній!

Тепловізори автомобільні

Знайдено товарів - 5
Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 1024

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 1024 з дальністю виявлення людини 2000 метрів...

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 38

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 38 з дальністю виявлення людини 1300 метрів...

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 64

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 64 з дальністю виявлення людини 1800 метрів...

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 64 моторо фокус

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 64 моторо фокус з дальністю виявлення людини 1800 м..

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 71

Автомобільний тепловізор Delta Ti-Gear 71 з дальністю виявлення людини 2000 метрів...

Часті питання в категорії Тепловізори автомобільні

Тепловізор для автомобіля – універсальний прилад, який здатний забезпечити захист і поліпшити огляд навколо з видимістю до 2-х км в нічний час доби або при поганій видимості. Він дозволяє безперешкодно пересуватися і вільно орієнтуватися на дорозі, що вкрай необхідно для тих, хто любить полювати або подорожувати вночі.

 

Кому потрібен тепловізор на автомобіль?

Необхідність установки автомобільного тепловізора виникає у декількох груп власників авто. До першої з них відносяться люди, що випробували проблеми в нічний час водіння. Причиною стало зіткнення з великими тваринами, після чого автомобіль списували на непридатність. Тому при купівлі нового транспортного засобу у них виникає бажання встановити прилад нічного бачення, щоб уникнути аналогічних ситуацій. 

До наступної групи належать мисливці, яким необхідно виявляти в темному лісі дичину без виходу з авто. Причому сучасні пристрої мають вбудовані в конструкції детектори на тварин і людей. До третьої групи осіб відносяться ті, хто бажає бути в тренді, подібно володарям люксових автомобілів, де тепловізор поставляється в комплектації.

 

Принцип роботи тепловізора для машини

Оптичні прилади для авто можуть встановлюватися на різні види транспортних засобів, включаючи спеціальну техніку та авто для полювання. Поворотні всепогодні тепловізори для авто серії А встановлюють на спеціальний транспорт, так як вони здатні витримувати потужні вібрації. При цьому активна 2-х осьове гиростабилизация зображень зберігає стабільність, чіткість роботи.

Варто відзначити, що тепловізор на автомобіль представляє пристрій, що перетворює теплове випромінювання спостережуваних об'єктів зображення. Це дає спектр унікальних можливостей для різних завдань. Живі і неживі об'єкти здатні випромінювати тепло, відрізняючись інтенсивністю температурного випромінювання. Завдяки цій дії складається картинка, яка за рахунок приладу перетворюється в зображення, видиме нашому оку.

Принцип роботи приладу заснований на фіксуванні деякими матеріалами випромінювання в інфрачервоному спектрі. За допомогою об'єктива і електроніки, інфрачервоне випромінювання відбивається і трансформується на дисплеї зображення. Для об'єктів різної температури зображення відображаються в певному кольорі.

 

Завдання, з якими впорається прилад

Тепловізор на авто відрізняється від традиційного приладу нічного бачення тим, що в ньому відсутня необхідність установки додаткового джерела світла. Чіткі зображення передаються без впливу погодних умов і будь-яких перешкод. Інфрачервона камера прилади вловлює сигнали в туман, дощ, в густій траві, деревах, сильний снігопад і інші перешкоди.

При бажанні купити тепловізор для автомобіля, цікавить багатьох користувачів, з якими завданнями справляється пристрій. Експерти стверджують, що інноваційні технології, впроваджені в прилад, дозволяють вирішити спектр функцій:

  • демонстрація і візуалізація прихованих і слабоосвещенних перешкод в діапазоні видимості штатного освітлення;
  • попередження про небезпечних об'єктах, включаючи перебігають дорогу тварин, людей, зустрічні авто;
  • допомога в орієнтації на місцевості;
  • зняття навантажень з водія, забезпечуючи комфорт в складних умовах;
  • зниження ймовірності аварії на дорозі.

Щоб вибрати автомобільний тепловізор, ціна на який поєднувалася з заявленими вимогами, необхідно визначитися з основним призначенням, враховувати технічні характеристики. Оформляючи замовлення на купівлю оптичної техніки в нашому інтернет-магазині, клієнти можуть проконсультуватися з менеджерами з усіх питань і отримати кращий варіант тепловізора.