Корисні поради


10 найпоширеніших питань про прилади нічного бачення
10 найпоширеніших питань про прилади нічного бачення
Оптичні прилади, що дають змогу розпізнавати об’єкти в темряві, свого часу розроблялися для військових цілей, а нині використовуються не лише на полі бою, а й у цивільному житті. Попри широку доступність, ПНБ не належать до пристроїв, які достатньо лише вмикати й вимикати. Їхні функції не обмежуються простими налаштуваннями та вимагають деяких спеціальних знань. У цій статті ми розкриємо ..
Класифікація приладів нічного бачення
Класифікація приладів нічного бачення
Вибір ПНБ для використання на фронті, полюванні, під час пошуково-рятувальних робіт або охорони об’єктів є непростим завданням. Нині в продажу доступне велике розмаїття моделей, що різняться за вартістю і функціональними характеристиками. Який прилад є найкращим? Щоб розібратися в цьому питанні, поговоримо про ключові принципи роботи та покоління ПНБ.   Способи реалізації функції ..
PVS-7 чи PVS-14: який ПНБ краще обрати та чому?
PVS-7 чи PVS-14: який ПНБ краще обрати та чому?
Нічні портативні монокуляри та окуляри (Goggles) є ідеальним вибором для спостереження і розпізнавання об’єктів у темний час доби. Надійні та ергономічні моделі розроблені відповідно до стандартів Міноборони США і пройшли тестування на полі бою. У цьому матеріалі ми проведемо порівняльний аналіз двох найпопулярніших професійних зразків Portable Visual Search, розглянемо детально їхні хара..
Як правильно користуватися тепловізором
Як правильно користуватися тепловізором
Головне призначення тепловізійних приладів — виявлення інфрачервоного випромінювання від живих об’єктів і неживих предметів у несприятливих природних умовах і темряві. Ефективність роботи пристрою та, зокрема, якість виконання бойових завдань військовими залежить не тільки від функціональних характеристик оптики, а й від уміння правильно її застосовувати. У цій статті ми розповімо, як ..
Як працює тепловізор
Як працює тепловізор
Тепловізор — це високотехнологічна оптика, яка дозволяє виявляти невидимі для людського ока теплові промені, що походять від людей, тварин або певних предметів. Прилад дає змогу бачити об’єкти крізь сніг, туман і густу димову завісу, виконує роль помічника для військових, мисливців, пожежників і комунальників. У цій статті ми з’ясуємо, як працює тепловізор, розповімо про сфери йо..
Як під'єднати тепловізор до телефону
Як під'єднати тепловізор до телефону
Сучасні зразки тепловізійних приладів оснащені спеціальними модулями, що дозволяють під'єднувати оптику до мобільного гаджета, полегшують процес використання та розширюють спектр її можливостей. У цій статті ми розповімо про цілі та переваги наявності такого додаткового дисплея та з’ясуємо, як підключити тепловізор до телефону.     Що дає таке підключення телефон-т..
Чи варто купувати вживаний тепловізор
Чи варто купувати вживаний тепловізор
Якісний тепловізійний прилад для полювання або використання у воєнних умовах коштує недешево: ціни подекуди сягають $6–10 тис. Найпоширеніший спосіб отримати високотехнологічну оптику за порівняно невеликі гроші — придбання товару, що був у використанні. Наскільки виправданою є така економія? Що краще: взяти нову недорогу модель чи купувати тепловізори б/у? Відповіді на ці запитання ви..
Захисні костюми від тепловізорів для військових: чи існує плащ-«невидимка»?
Захисні костюми від тепловізорів для військових: чи існує плащ-«невидимка»?
Сучасні технологічні розробки у військовій галузі дозволяють вести розвідку і боротьбу з супротивником в умовах суцільної темряви, диму, туману та густих опадів. Сховатися від ворога, що використовує прилади, чутливі до інфрачервоного випромінювання, допоможе захисний костюм від тепловізора. Одяг з маскувальними властивостями випускають закордонні, а віднедавна й українські виробники. У цій ста..
Які аксесуари для тепловізорів потрібні військовим
Які аксесуари для тепловізорів потрібні військовим
Під час купівлі оптичних приладів військового призначення ніколи не буде зайвим одразу ж подбати про аксесуари для тепловізорів. Наявність додаткових елементів і запасних частин дозволяє нашвидкуруч у польових умовах ліквідувати несправність, поліпшити функціональність спорядження і подовжити строк його дії. Все, що потрібно для ефективної та безперебійної роботи тепловізора, ви можете придбати в ..
10 найкращих тепловізорів для військових
10 найкращих тепловізорів для військових
Моно-, бінокулярні тепловізори та спеціальні насадки для прицілів недарма називають «очима» захисників. Цифрові оптичні прилади дають можливість бачити теплове випромінювання у темряві, диму, тумані, сильній пилюці та за наявності інших перешкод. Правильно підібрані засоби допомагають ефективно вести нічну розвідку, розпізнавати цілі на великій відстані, а отже, надають додаткові перев..
icon_callback icon_teleg icon_viber