Корисні поради


Яку модель тепловізора бренду Pulsar краще обрати
Яку модель тепловізора бренду Pulsar краще обрати
Тепловізійні прилади «Пульсар» використовуються під час бойових дій, полювання, для спостереження за тваринами в природних умовах, а також для ведення пошукових і рятувальних операцій. Пристрої преміумкласу від литовського виробника Yukon Advanced Optics Worldwide дозволяють відстежувати об’єкти на близьких і далеких відстанях, легко синхронізуються зі смартфонами, здатні записув..
Китайські тепловізори: порівняння iRay (Infiray) з Pulsar
Китайські тепловізори: порівняння iRay (Infiray) з Pulsar
Тепловізійна оптика, що виготовляється в Китаї, дуже популярна серед військових, мисливців і мандрівників насамперед завдяки доступній ціні. За якістю бюджетні вироби часто майже не відрізняються від дорогих моделей європейських і американських брендів. У статті з’ясуємо, чи варто заощаджувати на купівлі оптичного приладу, та проведемо порівняння китайських тепловізорів iRay (Infiray) з Puls..
Що краще для ЗСУ: монокуляр чи бінокль
Що краще для ЗСУ: монокуляр чи бінокль
Монокуляри та біноклі — це персональні переносні пристрої, тепловізійні прилади та ПНБ, що застосовуються військовими під час виконання бойових завдань. Ці види техніки дуже схожі за принципом роботи та призначені для спостереження за об’єктами на певній відстані. Втім, прилади мають низку відмінностей. Що краще — монокуляр чи бінокль, та в чому полягають їхні особливості й пе..
10 найпоширеніших питань про прилади нічного бачення
10 найпоширеніших питань про прилади нічного бачення
Оптичні прилади, що дають змогу розпізнавати об’єкти в темряві, свого часу розроблялися для військових цілей, а нині використовуються не лише на полі бою, а й у цивільному житті. Попри широку доступність, ПНБ не належать до пристроїв, які достатньо лише вмикати й вимикати. Їхні функції не обмежуються простими налаштуваннями та вимагають деяких спеціальних знань. У цій статті ми розкриємо ..
Класифікація приладів нічного бачення
Класифікація приладів нічного бачення
Вибір ПНБ для використання на фронті, полюванні, під час пошуково-рятувальних робіт або охорони об’єктів є непростим завданням. Нині в продажу доступне велике розмаїття моделей, що різняться за вартістю і функціональними характеристиками. Який прилад є найкращим? Щоб розібратися в цьому питанні, поговоримо про ключові принципи роботи та покоління ПНБ.   Способи реалізації функції ..
PVS-7 чи PVS-14: який ПНБ краще обрати та чому?
PVS-7 чи PVS-14: який ПНБ краще обрати та чому?
Нічні портативні монокуляри та окуляри (Goggles) є ідеальним вибором для спостереження і розпізнавання об’єктів у темний час доби. Надійні та ергономічні моделі розроблені відповідно до стандартів Міноборони США і пройшли тестування на полі бою. У цьому матеріалі ми проведемо порівняльний аналіз двох найпопулярніших професійних зразків Portable Visual Search, розглянемо детально їхні хара..
Як правильно користуватися тепловізором
Як правильно користуватися тепловізором
Головне призначення тепловізійних приладів — виявлення інфрачервоного випромінювання від живих об’єктів і неживих предметів у несприятливих природних умовах і темряві. Ефективність роботи пристрою та, зокрема, якість виконання бойових завдань військовими залежить не тільки від функціональних характеристик оптики, а й від уміння правильно її застосовувати. У цій статті ми розповімо, як ..
Як працює тепловізор
Як працює тепловізор
Тепловізор — це високотехнологічна оптика, яка дозволяє виявляти невидимі для людського ока теплові промені, що походять від людей, тварин або певних предметів. Прилад дає змогу бачити об’єкти крізь сніг, туман і густу димову завісу, виконує роль помічника для військових, мисливців, пожежників і комунальників. У цій статті ми з’ясуємо, як працює тепловізор, розповімо про сфери йо..
Як під'єднати тепловізор до телефону
Як під'єднати тепловізор до телефону
Сучасні зразки тепловізійних приладів оснащені спеціальними модулями, що дозволяють під'єднувати оптику до мобільного гаджета, полегшують процес використання та розширюють спектр її можливостей. У цій статті ми розповімо про цілі та переваги наявності такого додаткового дисплея та з’ясуємо, як підключити тепловізор до телефону.     Що дає таке підключення телефон-т..
Чи варто купувати вживаний тепловізор
Чи варто купувати вживаний тепловізор
Якісний тепловізійний прилад для полювання або використання у воєнних умовах коштує недешево: ціни подекуди сягають $6–10 тис. Найпоширеніший спосіб отримати високотехнологічну оптику за порівняно невеликі гроші — придбання товару, що був у використанні. Наскільки виправданою є така економія? Що краще: взяти нову недорогу модель чи купувати тепловізори б/у? Відповіді на ці запитання ви..
icon_callback icon_teleg icon_viber