Лазерні далекоміри FORTUNA

Лазерний далекомір FORTUNA LRF в Україні від TOPOPTICS
На замовлення
0
Країна:Болгарія Гарантія:1 рік Дальність дії далекоміра:950 метрів
Ціна:
$756 ≈31 200грн.
Країна Болгарія
Гарантія 1 рік
Дальність дії далекоміра 950 метрів

Надійні, компактні лазерні далекоміри FORTUNA призначені для визначення відстані до об'єктів спостереження. Вони застосовуються в комплексі з тепловизионными пристроями або зброєю, взаємодіючи між собою через кабель. Установка виконується безпосередньо на мисливське спорядження. На дисплеї тепловізійного пристрою автоматично відображаються результати вимірювань далекоміром. Купити лазерний далекомір FORTUNA за демократичними цінами доступно в нашому інтернет-магазині вже сьогодні.

 

Основні характеристики і особливості лазерного далекоміра FORTUNA

Професіонали і любителі полювання точно знають, що прицільна стрільба можлива тільки з визначенням точного відстані до цілі. Тому для правильного розрахунку дистанції використовують лазерний далекомір, серед безлічі моделей якого популярністю користується прилад відомого бренду FORTUNA. Компактний, легкий пристрій кріпиться на зброю і має ряд інших привабливих особливостей:

  • максимальне визначення дистанції до об'єктів досягає 950 м;
  • простота і оперативність установки/демонтажу на спорядження;
  • довжина хвиль – 905 нм;
  • мінімальна похибка і висока точність вимірювань;
  • лазерні далекоміри Фортуна сумісні зі спорядженням серій NEXT, BINOCULAR і GENERAL ONE;
  • з'єднання через Bluetooth;
  • прогумований компактний корпус.

Приціли, доповнені надійним, міцним далекоміром Фортуна, демонструють в точності стрільби видатні результати. У свою чергу, полювання з ними проходить захоплююче і захоплююче.   

 

Лазерний далекомір Фортуна купити недорого в Україні      

Сучасні моделі приладів виготовляються в обрезиненном алюмінієвому корпусі, що забезпечує високу стійкість до механічних впливів. В корпусі встановлені такі компоненти, як лазерний целеуказатель, випромінювач, приймач, кнопки управління, відсік для батарей. Далекомір витримує віддачу спорядження великого калібру, закріплюючись на планку рушниці.

 

Купити лазерний далекомір Фортуна за прийнятною ціною можна в нашому інтернет-магазині у зручний час. У нас можна замовити оптичні прилади в комплекті з аксесуарами та іншим спорядженням для захоплюючої полювання та спостережень. Менеджери запропонують кращі рішення по телефону, швидко оформлять замовлення і відправлять в будь-який регіон України. Зробіть правильний вибір та оформіть замовлення прямо зараз на сайті!


Часті питання в категорії Лазерні далекоміри FORTUNA

Загружается...
icon_callback icon_teleg icon_viber