Огляд Pulsar Axion 2 – ідеальний компаньйон для диких пригод

26.05.2023

Axion 2 - це лінійка наших самих компактних тепловізорів, що складається з чотирьох моделей: Axion 2 XQ35, Axion 2 XG35, Axion 2 LRF XQ35 та Axion 2 LRF XG35. З'явившись досить давно, тепловізор вже був випробуваний мисливцями всього світу. Отже, сьогодні ми ділимося їх думкою в цьому докладному огляді тепловізійного монокуляра Pulsar Axion 2.

 


Hunter's review

 

Вся увага на форму

Як випливає з назви, Axion 2 - це оновлена версія оригінального Axion. Але ми можемо запевнити вас, що це була не просто якась невелика доробка, яку ми зробили і назвали пристрій Axion 2 - і наші амбасадори можуть поручитися за це.

 

Pulsar Axion 2

 

Натан Стюарт, представник нашого бренду з Австралії, який почав свою тепловізійну подорож з одним з оригінальних Аксіонів, зазначає, що поліпшена ергономіка була однією з перших речей, на які він звернув увагу, розпакувавши тепловізор. “Він дуже зручно лежить в руці, чудова ергономіка, а кнопки дуже інтуїтивно зрозумілі”, - говорить він про перше враження.

Між тим, Ріккардо Тамбурин, мисливець з Італії, додає, що “оновлення було не просто рестайлінгом”, і, звичайно, він має рацію.

 

Axion 2 LRF XQ35 дуже зручно лежить в руці, чудова ергономіка, а кнопки дуже інтуїтивно зрозумілі.

Натан Стюарт, мисливець з Австралії

 

Pulsar Axion 2
Pulsar Axion 2
Pulsar Axion 2
Pulsar Axion 2

 


Hunter's review

 

Вражаюча якість зображення

Що саме робить моделі Axion 2 “ще краще, точніше і потужніше” (слова Ріккардо, а не наші)? В першу чергу це якість зображення. Завдяки тепловізійному датчику 384x288 пікселів при 17 мкм (у разі XQ) або 640x480 пікселів при 12 мкм (XG) і германиевому об'єктиву F35/1.0 Аксіони не просто кращі в своєму класі – насправді, вони цілком можуть конкурувати з більш дорогими і, здавалося б, “кращими” тепловізорами.

 

 

Натан запевнив нас у цьому, розповівши про поїздку, куди він взяв свій Axion 2 LRF XQ35, а у його друга був дорожчий тепловізор з великим сенсором. Вгадайте, хто був тим, хто зміг здалеку відрізнити зайця від теплого каменю? Так, це був Нейтан.

Отже, чому ж це так, запитаєте ви? Що ж, на це є кілька причин. Одним із них є якість компонентів, які ми використовуємо в наших пристроях – всі вони ретельно виготовляються і збираються в Європі. Потім - оновлені алгоритми обробки зображень. На всіх нових тепловізорах Axion ви отримуєте три рівня посилення чутливості зображення, що згладжує фільтр і можливості детальної настройки яскравості і контрастності.

“Можливість налаштування алгоритмів обробки зображень з використанням трьох різних рівнів чутливості у поєднанні з згладжуючим фільтром забезпечує найвищу якість зображення при різних погодних умовах”, - пояснює Ріккардо, в той час як Натан говорить, що вважає налаштування яскравості і контрастності надзвичайно корисними. Завдяки можливості налаштування їх в діапазоні від 0 до 20 ви можете підготувати свій тепловізор буквально до будь-якої ситуації.

 

Можливість налаштування алгоритмів обробки зображень з використанням трьох різних рівнів чутливості у поєднанні з згладжуючим фільтром забезпечує найвищу якість зображення при різних погодних умовах.

Ріккардо Тамбурин, мисливець з Італії

 

Pulsar Axion 2

 


Hunter's review

 

Неперевершена компактність

Звичайно, якість зображення - не єдина причина, по якій Axion 2 став “улюбленим пристроєм Pulsar”, як це сталося з Агнешкою Вальчак, представником нашого польського бренду. “Axion 2 LRF XQ35 - це невеликий пристрій, тому він дуже зручний. У вас багато спорядження для полювання, тому ви не хочете носити з собою ще один важкий пристрій”, - додає вона.

Енн Педерсен, датська колега Агнешки, згодна з цим: “Мені дуже подобається, що він компактний і легкий! Axion 2 важить 300 грамів і зручний у охопленні та експлуатації як правшам, так і лівшам.”

 

Pulsar Axion 2

 

І Натан, будучи Натаном, він же сноб тепловізійного зору, дуже уважний до деталей, зазначає, що це не тільки компактно, але і надійно. “Якість збірки типово для Pulsar – відмінне”, - каже він, коментуючи корпус з магнієвого сплаву Axion, який повністю водонепроникний і розрахований на витримування температур від -25 до +40 °C.

І Агнешка, і Натан також звертають увагу на прийнятну ціну – ми розробили лінійку Axion 2 для тих, хто шукає більш доступний тепловізор, але не готовий йти на компроміс у відношенні якості. І, судячи з відгуків, ми досягли успіху в цьому, зробивши його “відмінним пристроєм для тих, хто хоче почати свої пригоди з тепловізором і шукає відмінне співвідношення ціни та якості!”, як висловилася Агнешка.

 

Мені дуже подобається, що він компактний і легкий! Axion 2 XQ35 важить 300 грамів і зручний у охопленні та експлуатації як правшам, так і лівшам.

Енн Педерсен, мисливиця з Данії

 

Pulsar Axion 2

 

Аксіон в дії

Але прийшов час обговорити про Axion 2 в польових умовах – в кінці кінців, ми всі знаємо, що продуктивність у польових умовах має найбільше значення. Давайте подивимося, як наші представники використовують цей пристрій на практиці.

Ріккардо воліє Pulsar Axion 2 XQ35 LRF для полювання на диких кабанів через його розмір і точность. У жовтні він також витрачає досить багато часу на підготовку планів на наступний сезон полювання, для чого також використовує високоякісні тепловізійні прилади, оскільки вони полегшують підрахунок тварин. “Axion 2 XG35 LRF - хороший варіант завдяки своїм кишеньковим розмірам і можливості вимірювати відстані з допомогою точного далекоміра”.

Для Агнешки Axion 2 LRF XQ35 незамінний для будь-якого виду полювання. “Завдяки цьому я можу здалеку перевірити, чи є в тому чи іншому районі дичина і якого вона виду, а потім прийняти рішення про переслідування”.

І Енн додає, що “тепловізійний монокуляр вловлює корисний сигнал навіть в складних умовах спостереження, таких як дощ”.

 

Функції, які вам сподобаються

Незалежно від того, яку модель ви виберете, XQ або XG, ви також зможете насолоджуватися широким полем огляду – звідси і задоволення яке наші амбасадори отримують від сканування полів з допомогою коригувальника. Частково цього ми домоглися завдяки малому базовому збільшенні (2x в XQ або 2,5 x в XG). Натан говорить нам, що він ніколи не піднімається вище 2,5 x, так як це звужує поле зору, яке стає для нього обмежувальним.

І, нарешті, вбудований лазерний далекомір. У ясний день В ідеальних умовах він може вимірювати дальність до 1 кілометра. Натан ділиться, що йому вдалося виміряти відстань до тварин в траві, які знаходилися на відстані понад 600 метрів – “набагато більше, ніж ви могли б стріляти вночі, особливо з тепловізором”. Насправді, наш австралійський мисливець знайшов далекомір настільки зручним, що зізнався, що іноді використовує свій Axion виключно для цієї функції.

 

 

І останнє, але не менш важливе: ми повинні згадати вбудований фото - і відеореєстратор, який дозволяє легко і просто відображати самі цінні моменти. Передача мультимедіа також проста – з допомогою програми Stream Vision 2 ви можете насолоджуватися миттєвим обміном фотографіями між вашим пристроєм і смартфоном. У програми є і інші переваги, включаючи віддалене оновлення вбудованого ПЗ, функцію виявлення руху і перегляд зображень на екрані вашого телефону в режимі реального часу.

Отже, підводячи підсумок, можна сказати, що Axion 2 універсальний, потужний і забезпечує відмінну продуктивність при полюванні в різних ситуаціях. І з декількома варіантами на вибір — двома різними датчиками і моделями з LRF або без нього, ми впевнені, що ви знайдете собі компактного компаньйона для полювання, який допоможе вам у багатьох мисливських пригодах.

Джерело: pulsar-nv.com

icon_callback icon_teleg icon_viber