Тепловізійні насадки FORTUNA

Тепловізійна насадка FORTUNA GENERAL (NEXT 6XL) в Україні від TOPOPTICS
На замовлення
0
Країна:Болгарія Гарантія:1 рік Матриця:640x480 Щільність:17 µm
Ціна:
$11 000 ≈434 500грн.
Країна Болгарія
Гарантія 1 рік
Матриця 640x480
Щільність 17 µm

Тепловізійні насадки FORTUNA - це серія високоточних приладів, що забезпечують будь-якого оптичного прицілу володіти властивостями тепловізора тривалий час. Насадка послужить відмінним варіантом для ведення спостережень за тепловими об'єктами на середні та далекі відстані в нічний час доби, у екстремальних та складних погодних умовах. Пристрій запобігає необхідність перевстановлення прицілу перед новою пристрілкою. Якщо необхідна тепловізійна насадка FORTUNA, придбати її можна прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину.

 

Особливості та переваги тепловізійних насадкок FORTUNA

Спеціальний пристрій - тепловізійна насадка FORTUNA встановлюється на оптичний приціл за допомогою спеціальних адаптерів, перехідників. Це дозволяє отримати повноцінний прицільний комплекс для застосування в будь-яких умовах вдень і вночі. Користувачам доступні всі переваги в полюванні і спостереження, якщо в арсеналі спорядження є функціональні, прогресивні тепловізійні насадки фортуна. Їх можна використовувати:

  • на крупнокалиберном спорядженні;
  • в якості монокуляра або прицілу на малокаліберному зброю;
  • як предобъективную насадку для денного прицілу.

 

Наявність в приладах змінних окулярів, що використовуються на спорядженні різного калібру, забезпечує їм багатофункціональність. Їх застосовують мисливці, співробітники спеціальних служб призначення, військові і користувачі спортивного полювання. Тепловізійні насадки фортуна виготовляються з міцного алюмінію, мають гумові вставки, здатні витримувати високу віддачу. До достоїнств пристроїв можна віднести невелику вагу, ергономічний дизайн, зручне меню, зрозуміле для новачків і професіоналів. Також прилади підключаються до зовнішніх джерел живлення і видеорекордеру.

 

Тепловізійна насадка фортуна недорого в Україні

У нашому інтернет-магазині можна придбати тепловізійні насадки фортуна і інших виробників, за найкращими цінами на оптичному ринку. І тому є ряд причин:

  • плідну співпрацю з виробником;
  • демократичні ціни;
  • оперативна доставка;
  • професійні консультації менеджерів;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми пропонуємо перевірені і надійні оптичні прилади, які відрізняються високими параметрами точності, герметичності, міцним корпусом і великим функціоналом. Оформити замовлення можна вже зараз на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами. Вас приємно порадує наш сервіс, оперативність і грамотний підхід!


Часті питання в категорії Тепловізійні насадки FORTUNA

Загружается...
icon_callback icon_teleg icon_viber