Огляд Talion – самий ергономічний тепловізійний приціл від Pulsar

25.06.2023

Коли справа доходить до вибору тепловізійного прицілу, його характеристики є ключовими. Але щоб ви могли витягти з цього максимальну користь, ергономіка має життєво важливе значення. Саме тому при створенні прицілу Pulsar Talion ми приділяли велику увагу простоті його використання. Звичайно, ми хотіли, щоб внутрішні компоненти максимально відповідали вашим потребам, тому ми зробили дві версії з різними датчиками Talion XQ38 і Talion XG35. Тепер, коли представники наших брендів випробували обидва продукту в польових умовах, ми раді поділитися з вами своїми відгуками.

 


Hunter's review

 

Чудова ергономіка

Простота використання, комфорт і ергономіка пристрою особливо важливі в довгостроковій перспективі. Якщо ви плануєте проводити довгі години в полі або в лісі, переслідуючи швидку і дотепну тварину, вам не потрібно турбуватися про пошук певних кнопок, заміні батареї або фокусуванні. При використанні Talion вам не потрібно думати про пристій. Все, що вам потрібно зробити, це зосередитися на своїй цілі.

 

Pulsar Talion

 

І ми раді повідомити, що представники нашого бренду згадують про чудову ергономіку як перше, що приходить на розум, говорячи про Talion. «Завдяки новому дизайну Talion став самим ергономічним оптичним прицілом Pulsar, і це говорить про багато що, оскільки я вважаю, що Pulsar вже знаходиться в авангарді в цій області», — говорить компанія Night Vision Viking зі Швеції.

«Ергономіка — одна з найважливіших особливостей нового Pulsar Talion, — говорить Еріка Вікторія Эгонссон, ще один представник Pulsar зі Швеції. «Це робить пристрій дуже простим у використанні».

Серед нововведень, які роблять Talion таким простим у використанні, — коліщатко меню, яке ми розмістили у верхній частині пристрою поряд з окуляром. Еріка зазначає, що це один з її улюблених аспектів нового оптичного прицілу, в той час як її майже сусід Стефан Орман відзначає важливість того, щоб пристрій був двостороннім: «Двостороння і компактна конструкція робить Talion надзвичайно зручним у використанні універсальним тепловізійним прицілом».

 

Завдяки новому дизайну Talion став самим ергономічним оптичним прицілом Pulsar.

Night Vision Viking, мисливець зі Швеції

 

Pulsar Talion
Pulsar Talion
Pulsar Talion
Pulsar Talion

 


Hunter's review

 

Кільце фокусування

«Нове кільце фокусування — це блискуче рішення, яке я сподіваюся побачити на інших пристроях Pulsar», — говорить Night Vision Viking, але якщо ви ще не тримали в руках Talion, дозвольте нам розповісти вам про нього трохи більше.

Точне регулювання фокусування має вбудований важіль плавця, який встановлюється у відповідності з виступаючим виступом на корпусі прицілу Talion, коли фокусування досягає позначки 70 метрів (76 ярдів). Це дозволяє швидко і правильно наводити різкість, навіть не дивлячись в оптичний приціл. Чому 70 метрів? Тому що наша практика говорить, що це ідеальне відстань для нічної стрільби.

Але і Еріка, і Стефан відзначають, що кільце фокусування має додаткову перевагу. «Мені також подобається, що я можу використовувати кільце фокусування, щоб отримати деяку оцінку діапазону», — говорить Стефан. Зверніть увагу, однак, що у Talion немає вбудованого далекоміра, тому оцінка досить груба, а точність багато в чому залежить від місцевості і вашої власної здатності оцінювати відстань.

 

Двосторонній і компактний дизайн робить Talion надзвичайно зручним і універсальним прицілом для переслідування.

Стефан Орман, мисливець зі Швеції

 

Pulsar Talion

 


Hunter's review

 

Унікальний дизайн

Якщо ви подивитеся на наш асортимент, то відразу помітите, що Talion — це наш самий компактний оптичний приціл. Це, в свою чергу, робить його максимально легким. Гладкий і плавний дизайн робить його сучасним і класичним одночасно, а міцний корпус забезпечує його міцність і водонепроникність. Night Vision Viking також додає, що гладкий корпус сприяє довговічності Talion, оскільки «насправді немає ніяких рухомих частин, які можна було б зламати».

Штефан називає конструкцію прицілу «ідеальною» і називає малу вагу однієї з своїх улюблених особливостей. Еріка погоджується, кажучи нам, що «вага і розмір Таліону роблять його незамінним в ближньому бою з дикими кабанами».

 

Вага і розмір Talion роблять його незамінним в ближньому бою з дикими кабанами.

Еріка Эгонссон, мисливиця з Швеції.

 

Pulsar Talion

 

Ідеально підходить для близьких відстаней

У Еріки, Стефана і Night Vision Viking різні стилі стрільби, але всі вони погодилися, що Таліон відмінно підходить для стрільби з близької відстані. Ми попросили їх розповісти нам, кому, на їхню думку, новий оптичний приціл сподобається найбільше, і ось відповідь Еріки: «Talion ідеально підійде всім, хто хоче простий у використанні, легкий і дієвий на дистанції до 120 метрів приціл. ”

Стефан трохи уточнив: «Це буде відмінний вибір для мисливців на кабанів або мисливців, яким необхідно багато рухатися, захищаючи врожай фермерів на близькій відстані менше 70 метрів. Широке поле зору як версіях XQ, так і у версіях XG дає вам деякі реальні можливості на близькій відстані від 10 до 150 метрів. А NETD <40 мК допомагає добре орієнтуватися на місцевості навіть в сильний туман. Це важливо для безпечних пострілів з упором назад. Це також дуже хороший вибір для молодих або дрібних мисливців, які можуть бути не дуже сильними».

І останнє, але не менш важливе: ціна. Хоча вам слід звернутися до місцевому дистриб'ютору за точними даними, ось що говорить про нього компанія Night Vision Viking: «Я впевнений, що у 2022 році новий Talion XQ38 буде неперевершеним».

Джерело: pulsar-nv.com

icon_callback icon_teleg icon_viber