Підзорні труби ATN

Розумна зорова труба ATN X-SPOTTER HD 20-80X в Україні від TOPOPTICS
На замовлення
1
Країна:Великобританія Гарантія:1 рік
Ціна:
$1 700 ≈64 500грн.
Країна Великобританія
Гарантія 1 рік

Підзорні труби ATN – це розумні цифрові прилади, що займають лідируючі позиції на оптичному ринку. Вони популярні у мисливців, спостерігачів і спортсменів. Якщо типовий обиватель мало знайомий з мисливської оптикою, то професіонали мисливського ремесла, рятувальники, туристи і співробітники спецзагонів відмінно знають, що сучасна підзорна труба ATN здатна дати фору іншим оптичним приладам для спостережень. У цьому легко переконатися, якщо відвідати сайт нашого інтернет-магазину і ознайомитися з основними характеристиками пристрою. А також швидко оформити замовлення і стати володарем унікальної техніки день/ніч.

 

Переваги підзорної труби ATN

До основних переваг сучасних оптичних приладів відомого бренду АТН відноситься параметр колосальної відстані, що дозволяють вести спостереження за об'єктами в різних умовах та екстремальних температурах. У цьому сприяє грамотне поєднання програмних і оптичних можливостей, якість застосовуваних матеріалів, компактність, зручність у використанні.

 

Підзорна труба ATN володіє великою кратністю збільшення, як наприклад, 80-кратне збільшення в моделі ATN X-SPOTTER HD 20-80X з базовим показником 20Х. Це дозволяє спостерігати за цілями від малих до максимально великих відстаней. Користувачів приємно радує в приладі висока потужність, режими роботи, зрозумілий інтерфейс, зручний корпус і набір корисних функцій.

 

Функціонал

Серед великого асортименту оптичних пристроїв на ринку підзорна труба АТН здобула популярність за рахунок наявності корисного функціоналу:

  • оснащення високого дозволу матрицею Full HD 1920x1080p);
  • робота в трьох режимах спостереження вдень і вночі;
  • чудова деталізація картинок;
  • запис відеороликів, фото, зберігаючи їх у вбудованій пам'яті до 4 Гб, або передачею на екрани смартфонів через WI-FI або Bluetooth. Завдяки спеціальним додатком ATN Obsidian, відео можна транслювати на екранах смартфонів, або в інтернеті;
  • наявність GPS-навігації не дозволить звернути з наміченого шляху;
  • плавний зум;
  • розумний далекомір;
  • герметичний корпус, виготовлений з анодованого авіаційного алюмінію.

Мультифункційний пристрій нового покоління оптики - підзорна труба АТН призначена для мисливців, пошуковців, працівників охоронних структур. Але також може використовуватися в тирах і спортивних змаганнях. Купити прилад в Україні за кращою ціною вигідно в нашому інтернет-магазині вже сьогодні!


Часті питання в категорії Підзорні труби ATN

Відгуки покупців
Переглянути всі відгуки
Розумна зорова труба ATN X-SPOTTER HD 20-80X
Скажите сколько она стоит?
Валерий 19.06.2021
Загружается...
icon_callback icon_teleg icon_viber