Коліматорні приціли
Коліматорний приціл — це оптична система, що застосовується для стрільби по цілях, що рухаються. Пристрій дозволяє швидко наводити зброю з будь-якого положення, спрощує утримання об’єкта полювання чи спостереження на мушці, допомагає здійснити максимально результативний постріл. Коліматори добре себе зарекомендували під час ведення вогню в умовах низької видимості.
Цей вид оптики встановлюється на гладкоствольну мисливську рушницю, бойову та пневматичну зброю. В інтернет-магазині TOPOPTICS ви можете обрати та купити коліматорні приціли для використання на фронті, полюванні, в роботі у силових відомствах, а також для навчання стрільців-початківців. Пристрій є ефективним для ведення ближніх боїв, стрільби в лісі, на закритій місцевості, зачистки ворога в населених пунктах.
Принцип роботи та види коліматорних прицілів
Основні елементи пристрою — корпус з лінзою (коліматором) і джерело світла. Світло від світлодіода, прихованого всередині прицілу, випромінюється на лінзу, що «збирає» його в один пучок і створює так звану прицільну марку, що має вигляд кольорової (найчастіше — червоної) точки, круга або хрестика, залежно від моделі. Марка не зміщується з цілі в разі зміни кута зору, на відміну від звичайного відкритого прицілу, для якого обов’язковим є правильне взаєморозташування трьох точок — мішені, мушки й цілика. Для коліматора достатньо збігу цілі й прицільної точки.
На українському ринку доступні два види коліматорних прицілів:
-
відкриті. Оснащені лише однією лінзою. Джерело світла розташоване в заглибленні під лінзовою оправою;
-
закриті. Світлодіоди розміщені в закритому корпусі.
Коліматори відкритого типу мають майже необмежене поле огляду, невелику вагу і габарити. Закриті моделі більш захищені від забруднення, краще підходять для застосування в складних природних умовах, є стійкими до віддачі — руху зброї в бік, протилежний напрямку пострілу. Перший вид оптики найчастіше застосовується з пістолетами, укороченими гвинтівками та пневматикою, другий — з мисливськими рушницями, спортивною та снайперською зброєю.
Серед закритих прицілів є моделі з невеликим збільшенням, деякі пристрої є сумісними з приладами нічного бачення. Дорогі зразки дають можливість ефективно працювати в різних режимах, зокрема на дистанціях у 75, 100, 150, 185 м тощо.
Обираючи коліматор, варто звертати увагу на тип живлення — батарейки чи акумулятор, і можливість їх витягти без знімання прицілу. В комплектацію останнього зазвичай входить кріплення. Більшість моделей розраховане на «ластівчин хвіст» — планку Weaver/Picatinny.
Чому варто купити коліматорні приціли?
Основними перевагами використання коліматорів є:
-
висока швидкість прицілювання, що є вдвічі-втричі більшою, ніж у разі використання механічного прицілу;
-
просте встановлення і заміна;
-
відстеження цілі без необхідності примружувати одне око. Стрілець має змогу оперативно реагувати на зміну обставин, здійснювати постріли та одночасно переміщуватися;
-
можливість здійснювати стрільбу в темний час доби, в умовах поганої видимості — завдяки підсвітці;
-
доступність одночасного використання зі звичайним відкритим і оптичним прицілом;
-
компактні розміри та невелика вага.
Зробити влучний постріл зі зброї з коліматором можна з відстані до 300 м.
Де купити коліматорний приціл в Україні?
Досвідчені військовослужбовці та мисливці рекомендують приділяти особливу увагу якості коліматора. На сайті TOPOPTICS доступний широкий вибір моделей коліматорних прицілів за доступною ціною від перевірених виробників, зокрема:
-
Aimpoint (Швеція);
-
Holosun (США).
Пропонуємо купити коліматорні приціли сучасних моделей здебільшого закритого типу. З детальними характеристиками оптики можна ознайомитися в описі товару. Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється, поповнюється новинками, популярними в Україні та світі зразками.
У разі виникнення запитань або труднощів у виборі коліматорного прицілу зверніться до наших фахівців і отримайте професійну консультацію. Телефонуйте нам у робочий час за номером: +38 (050)–464–06–64, пишіть у месенджер або залишайте заявку у формі зворотного зв’язку.
Ціни на коліматорні приціли найбільш популярних моделей
-
Які є недорогі Коліматорні приціли?
-
Які Коліматорні приціли актуальні в 2024 році?
-
Скільки коштують Коліматорні приціли в TOPOPTICS?