Що думають мисливці про Pulsar Axion 2 LRF XQ35 Pro?

28.08.2023

Нещодавно ми представили Pulsar Axion 2 XQ35 Pro та Pulsar Axion 2 LRF XQ35 Pro – два дуже зручні тепловізори, які легко помістяться у вашій кишені. Це також перші компактні монокуляри від Pulsar, що відрізняються високою тепловою чутливістю – <25 мК NETD. Як і у випадку з будь-яким новим пристроєм, нам цікаво було дізнатися, що думають про нього мисливці після використання в польових умовах протягом декількох місяців. Тепер ми раді поділитися їхніми відгуками.

 


Hunter's review

 

Маленький, але потужний

Найпомітнішою особливістю лінійки Axion є її компактність – вона практично нічого не важить, зручно лягає в руку, що робить її незамінним пристроєм для мисливців у дорозі. Йон Рунар Гудйонссон, ісландець, який живе в Данії і проводить багато часу на полюванні в Швеції, каже, що компактність - це те, що робить серію Axion його коханою: “Вони поміщаються практично в кожну кишеню і виконують функцію тепловізора”.

Крістіан Рісгаард, датський мисливець, також є шанувальником серії Axion. “За весь час я, певно, протестував кожну окрему модель серії Pulsar Axion – від Axion XM30 Key до Axion 2 XG35. Дизайн та зручність у використанні були моїми абсолютними фаворитами серед портативних теплових агрегатів і встановили дуже високу планку для конкурентів.

За вищезгадану конструкцію відповідає наш відділ досліджень та розробок, але невелика вага в основному досягається за рахунок корпусу з магнієвого сплаву. Він не тільки легкий та міцний, але й допомагає ефективно відводити тепло від електроніки, тим самим підвищуючи стабільність роботи пристрою під час тривалого спостереження.

 

 

Мініатюрний корпус, відмінна чутливість

Окрім компактності, головна причина, через яку ми тут, - це оновлений датчик Axion. Модель XQ35 Pro поставляється з термодатчиком розміром 384x288 пікселів при 17 мкм, який має напрочуд високу теплову чутливість – вона становить NETD - 25 мК. На практиці це означає, що новий Axion зможе вловлювати набагато більш тонкі відмінності в температурі між об'єктами, ніж його попередники, і, отже, надавати вам більш інформативне зображення, ніж будь-коли. 

Джоел Хенрісон, мисливець зі Швеції, зізнається, що був здивований цим: “Перше, що я помітив, - це те, наскільки він надзвичайно потужний для такого маленького пристрою!”

Звичайно, за зображення відповідає не лише сенсор. Об'єктив Axion оснащений світлосильною лінзою з високою пропускною здатністю в інфрачервоному діапазоні, що також сприяє підвищенню якості, оскільки він здатний вловлювати тонкіші теплові сигнали.

Нарешті, новітні запатентовані алгоритми обробки зображень у поєднанні з трьома рівнями посилення чутливості, точним регулюванням яскравості та контрастності, а також фільтром, що згладжує, дозволяють налаштовувати параметри Axion відповідно до ваших потреб у кожній конкретній ситуації.

 

За весь час я, певно, протестував кожну окрему модель серії Pulsar Axion – від Axion XM30 Key до Axion 2 XG35. Дизайн та зручність у використанні були моїми абсолютними фаворитами серед портативних теплових агрегатів та встановили дуже високу планку для конкурентів

Крістіан Рісгаард

 

Pulsar Axion 2
Pulsar Axion 2
Pulsar Axion 2

 


Hunter's review

 

Широкий список функцій

Як, ймовірно, помітили спостережливі читачі, існує дві моделі Pulsar Axion 2 XQ35 Pro: одна з LRF, інша без нього. Вбудований лазерний далекомір не є обов'язковим, але він забезпечить вам точні показання відстані до 1 кілометра у двох режимах: одноразовий вимір або безперервне сканування.

Це, безперечно, корисна функція, оскільки оцінювати відстані, особливо в темряві, може бути непросто. І все ж, вирішуватися на це чи ні, повністю залежить від виду полювання, що віддається вам. 

“Для мого конкретного використання я віддаю перевагу версії без лазерного далекоміра, тому що компактне розміщення у звичайній кишені важливіше, ніж додаткова функція визначення відстані до тварини. Я спеціально зупинився на Axion 2 XQ35 Pro через дуже високу температурну чутливість по відношенню до ціни та розміру пристрою”, - пояснює Крістіан.

 

Я спеціально зупинився на Axion 2 XQ35 Pro через дуже високу температурну чутливість по відношенню до ціни та розміру пристрою

Крістіан Рісгаард

 


Hunter's review

 

В той час як LRF - це дуже практична функція, Axion 2 XQ35 Pro містить безліч функцій, які так само корисні, як і захоплюючі. Однією з найпопулярніших функцій є фото- та відеозапис. До нього легко отримати доступ, і він дозволяє зберегти деякі з найяскравіших спогадів. Як висловився Джоел, “Загалом, Axion дуже зручний у використанні. Але мені подобається швидкий варіант запису, коли двічі натискаєш кнопку ”вниз”." І так, це все, що вам потрібно зробити – двічі натиснути одну кнопку, і запис почнеться.

І як тільки ви будете готові поділитися знятим матеріалом, програма Stream Vision 2 дозволить вам зробити це швидко і просто. Ви можете завантажити зображення у свою галерею, або поділитися ними безпосередньо через соціальні мережі або різні повідомлення. Додаток також дозволяє передавати зображення з вашого Axion на екран вашого смартфона в режимі реального часу, завантажувати останні оновлення або отримувати останні новини, а також насолоджуватися дистанційним керуванням вашим пристроєм.

 

Pulsar Axion 2

 

Декілька варіантів використання

Відповідно до місцевих правил і бажаними видами полювання, і Джоел, і Йон Рунар використовують свої аксіони для полювання на диких кабанів. Крім того, Джоел вважає, що “це буде ідеально для захисту врожаю цього літа”. Йон Рунар каже: “Він ідеально підходить для використання в годівницях або закусочних, як я їх називаю. Ці точки зазвичай знаходяться на відстані 50-70 метрів від вежі, і на такій відстані датчик 25mK 384x288 виконує дуже хорошу роботу.

Але це далеко не єдині варіанти використання Pulsar Axion 2 XQ35 Pro. Коли Джоела запитали, кому б він порекомендував цей пристрій, він швидко відповів: “В принципі, будь-кому! Він настільки універсальний, що ви можете помістити його практично в будь-яку кишеню і носити з собою всюди, що робить його ідеальним помічником для будь-якого випадку.

Не мисливець? Це не проблема! “Кожен, хто хотів би отримати трохи більше інформації про те, що відбувається у навколишньому середовищі, отримав би користь від Axion. Це дуже допомагає побачити, чи є щось живе у кущах, на деревах чи на полі. Для любителів поспостерігати за птахами, фермерів і, звичайно ж, мисливців, де це дозволяють правила, це дуже хороший інструмент для кращого розуміння свого оточення”, - запевняє Йон Рунар.

Крістіан, давній користувач Axion, також ділиться деякими практичними порадами: “Для полювання в холодну ніч я використовую режим Red Hot color. Це забезпечує легке та швидке виявлення та можливість використовувати приціл гвинтівки для ідентифікації. Для денного використання з багатьма об'єктами з вищими температурами я перемикаюся на колірну палітру White Hot і покладаюся на рух та обриси тварин для виявлення. Є ще шість палітр на вибір, тому ми впевнені, що ви знайдете по одній для кожної ситуації.

 

Джерело: pulsar-nv.com

Схожі статті
icon_callback icon_teleg icon_viber