Огляд Pulsar Digex N455

09.11.2019

Нічний приціл, що новенького в цьому році?

 

Одним з новітніх прицілів – Pulsar Digex N455 порадувала своїх шанувальників компанія Пульсар.  Він не був представлений на виставках, тож мало хто знає про нього. Але давайте познайомимося з ним ближче. Спорядження акуратно упаковано в компактний кофери, що робить дуже зручним його транспортування і перенесення на місцевості. Сам прилад здатний працювати як вночі, так і вдень.

Хтось відносить його до розряду стандартної денний оптики, але високі параметри матриці та інших елементів значно відрізняються від таких пристроїв. І його скоріше можна віднести до аналогічних варіантів приладів компанії АТН, випустила серію цифрових прицілів X-SIGHT 4K і трохи пізніше теплову версію МАРС 4. Прилад оснащений інноваційними електронними компонентами з дистанцією спостереження понад 500 м.

 

  Матриця

Нічний прилад Pulsar Digex N455 представляє трансформацію приладу Digisight Ultra N455, а саме матриця має такий же дозвіл HD (1280*720 пікселів). Вона високочутлива вночі і вдень, а в сутінках може навіть обходиться без зовнішнього освітлювача ІК (поставляється в комплекті і кріпиться на трубу). Це дозволяє використовувати в пасивному режимі, а за рахунок чутливості прилад можна ефективно використовувати з невидимими освітлювачі.

Легкість і простота монтажу

Прилад Пульсар Диджекс перейняв весь функціонал і дисплей, прикріплюючись на кільця 30 мм на 30-ти міліметрової звичайної труби з легкого, міцного сплаву алюмінію, і має схожість з будь-яким класичним денним прицілом. Причому стандартне кріплення на кільця дозволяє кріпити прилад на різні пристрої, як сучасні, так і екзотичні варіанти.

Pulsar Digex N455

 

  Можливості оптичного збільшення

Оптичне збільшення дорівнює 4, як у всіх приладів Пульсар цифровий зум - 2,4, за рахунок чого максимальна кратність 16. Якщо говорити більш зрозумілою мовою для професіоналів, то оптичне збільшення становить 4 карта з можливістю розширення за рахунок цифрового зума до 16 з кроком збільшення 2*. Але також його можна і зменшити на 0,1*. Це дозволить виконати оптимальну настройку зображень.

Міцнісні параметри

Легкий і одночасно надійний корпус виконаний з високоміцного металу з зносостійким покриттям, що зберігає презентабельність зовнішнього вигляду. Навіть при інтенсивному використанні декількох років він не потреться, не буде мати вм'ятин і збереже свій гідний вигляд, в чому ми не сумніваємося. Адже тримаючи цей приціл в руках, можна відчути міцність приємного на дотик матеріалу.

 

  Передача фото і відео запису

Приціл оснащений функцією відеозапису. Записані зображення, фото та відео передаються за допомогою кабелю USB, wi-fi протоколу на комп'ютер та інші пристрої. Вбудований рекордер дозволяє знімати відео в HD-якості.

Набір прицільних сіток

У приладі є велике кількість прицільних сіток, масштабованих в сторони зменшення або збільшення. За аналогією мітки виконані як розмітка фокальній першої площини на денному приладі, без змін кутових розмірів компонентів. Це дозволяє легко і точно визначити відстань, визначити габарити цілі і вносити коректування будь-якої кратності. Прицільних сіток в приладі 10 штук різного спрямування, в яких можна крім форми змінити їх колір. Це легко зробити, вибравши з восьми колірних варіантів для кожної мітки з виведенням на екран електронним методом.

Pulsar Digex N455

 

  Окуляр

Високий рівень комфорту при спостереженні забезпечується з широкими кутами шестилинзовым 30-ти градусним окуляром в поєднанні з дисплеєм серії AMOLED.

Тонка пристрілка і п'ять профілів

Прилад можна використовувати як на базовому чистому збільшення, так і на цифровому зумі. При збільшенні клік мітки стрімко зменшується, а при збільшенні на 16х кратності крок становить не більше 0,1 (точка постійна будь кратності). Всі результати зберігаються в одному профілі з п'яти, що мають до десяти точок прицілювання на дистанціях. Висновок міток на екран проводиться автоматично.

 

Родзинка для кращої полювання в приладі - наявність функції кадру в кадрі
Зручна функція кадру кадрі дозволяє виводити на екран дисплея збільшену, додаткову картинку, займаючи всього лише на екрані 10%. Це дає можливість розглянути область спостереження в деталях без контролю всього поля зору. Функція сьогодні високо затребувана в багатьох професіоналів і любителів полювання.

 

Pulsar Digex N455Програмне забезпечення та оновлення

Щоб встановити програмне забезпечення своїми силами, достатньо мати смартфон з інтернетом і завантажити Stream Vision додаток з плеймаркета. Надалі програму можна оновлювати самостійно, без чиєї-небудь допомоги в будь-який час.

Автовідключення

Функція в приладі дуже корисна для економії, у випадку, коли користувач забув вимкнути приціл. Вона активується з вимкненням приладу при його нахилі по вертикалі (70 град.) або горизонтально (30 град.).

 

  Харчування

У приладі використана інноваційна, комбінована система живлення - 2 акумулятора, один з яких розташований в корпусі приладу і є незмінним. Другий - змінний встановлюється в батарейний відсік. Його можна легко міняти. Якщо він виснажив свій заряд, тоді прилад автоматично задіє вже внутрішній акумулятор.

Зрозуміле управління

Прилад Digex N455 приводиться в готовність з моменту запуску буквально за три секунди, завдяки простому і зрозумілому управлінню. У ньому є кнопки на корпусі для різних функцій, регулювання за допомогою колеса-регулятора, який виступає одночасної кнопкою для управління.

 

Крім перерахованих вище переваг, варто відзначити, що прилад здатний працювати в широких температурних діапазонах (-25  - +50°C), а також витримувати віддачу пристроїв з великим калібром. Його можна використовувати з різним спорядженням для полювання в будь-який час року і при будь-яких екстремальних умовах. У цьому сприяє також високий ступінь вологозахисту. Підводячи підсумок вищеописаних характеристик, можна сміливо запевнити, що такий пристрій займе гідне місце в мисливському арсеналі.

 

Pulsar Digex N455

 

icon_callback icon_teleg icon_viber