Китайські тепловізори: порівняння iRay (Infiray) з Pulsar

29.03.2024

Тепловізійна оптика, що виготовляється в Китаї, дуже популярна серед військових, мисливців і мандрівників насамперед завдяки доступній ціні. За якістю бюджетні вироби часто майже не відрізняються від дорогих моделей європейських і американських брендів. У статті з’ясуємо, чи варто заощаджувати на купівлі оптичного приладу, та проведемо порівняння китайських тепловізорів iRay (Infiray) з Pulsar, що виготовляються у Литві.

 

Тепловізійні пристрої iRay: ідеальне співвідношення «ціна — якість»

 

Китайский тепловізор торгової марки iRay
Тепловізійний пристрій китайського виробництва

 

Перш ніж зробити порівняння китайських тепловізорів з моделями Pulsar, розповімо про переваги оптики торговельної марки iRay (Infiray). Для виготовлення приладів компанія-виробник використовує найкращі матеріали та найсучасніші технології. Основними фішками тепловізійних камер з Китаю є:

 • потужний інфрачервоний сенсор, що дозволяє розпізнавати об’єкти на відстані подекуди до 3 км;

 • вбудований далекомір, за допомогою якого визначається точна відстань до цілі;

 • функція «картинка в картинці», що дає можливість виділити окрему зону зображення, вивести її на екран окремим вікном і роздивитися деталі у збільшеному вигляді, не відволікаючись від спостереження;

 • дисплей OLED чи Amoled, який передає яскраву деталізовану картинку, витрачаючи мінімум заряду;

 • захист за стандартом IP67. Надійний корпус дозволяє використовувати пристрій в суворих кліматичних умовах — у сильний мороз і спеку, під час дощу й снігу, в тумані та пилюці;

 • обмін даними через сучасні порти. Останні моделі китайських тепловізорів оснащені USB Type-C для швидкої зарядки та під’єднання до смартфона, планшета чи ноутбука з метою передання фото- і відеоматеріалів.

Широкий асортимент виробів дозволяє обрати оптимальну модель для виконання різних завдань, наприклад, полювання, охорони, виявлення теплових втрат тощо.

 

Порівняння основних складових оптики Infiray та Pulsar

Якщо ви бажаєте зважити всі «за» і «проти» щодо вибору китайського тепловізора, порівняння iRay (Infiray) з Pulsar допоможе прийняти правильне рішення. Зупинімося на ключових складових пристроїв обох брендів.

 • Матриця. Оптика литовського виробництва оснащена мікросхемами Ulis (Франція), що мають високу роздільну здатність, гнучкі налаштування, проте коштують недешево. Матриці на основі з оксиду ванадію (Vox), що використовуються в техніці з Китаю, дозволяють отримувати непогану контрастність і деталізацію, а також позбутися зайвих шумів на зображенні.

 • Об’єктив. У моделях «Пульсар» використовуються якісні асферичні лінзи, завдяки яким досягається висока чіткість картинки. Китайські тепловізійні прилади оснащені об’єктивами з германію. Цей матеріал застосовується для максимального збільшення чутливості сенсора.

 • Процесор. Моделі від обох виробників оснащені потужними процесорами, що забезпечують швидку роботу і високу продуктивність інфрачервоних камер.

Оптичні прилади IRay та Pulsar зручні й компактні. Їхня вага становить від 240 до майже 900 г, залежно від моделі та комплектації.

 

Порівняння зображення, отриманого з допомогою оптики iRay та Pulsar

 

За схожих характеристик китайська оптика зазвичай коштує дешевше продукції з ЄС. Вартість тепловізорів «Айрей» в інтернет-магазині TOPOPTICS — від $700 до $4500, «Пульсар» — $1300–4000. Найдорожча модель з Китаю — це пристрій з високою роздільною здатністю, підтримкою Wi-Fi та чотирикратним збільшенням.

 

Асортимент тепловізійних приладів IRay (Infiray)

Згідно з відгуками користувачів, сучасна бюджетна оптика за якістю і функціональністю мало чим відрізняється від дорожчих аналогів. Втім, характеристики та сфера застосування приладів залежать від серії та конкретної моделі. Пропонуємо до вашої уваги короткий огляд тепловізорів з Китаю: розглянемо найпопулярніші лінійки бренду «Айрей».

 • Affo. Прилади серії дозволяють бачити об’єкти в темряві.

 • DV. Компактні пристрої можна носити в кишені та легко під’єднувати до смартфона.

 • Finder. Моделі лінійки використовуються для ефективного відстеження цілей на різних відстанях.

 • Zoom. Техніка має вдосконалені опції масштабування.

 • Cabin. Тепловізори оснащені підсвіткою, а також мають функцію ручного фокусування.

 • Mini. Одна з найкомпактніших і найлегших лінійок.

 • Unique. Прилади серії вирізняються з-поміж інших максимальною чутливістю і здатністю виявляти ІЧ-випромінювання в широкому діапазоні температур.

Крім тепловізорів виробник випускає коліматори, тепловізійні приціли, насадки та прилади нічного бачення. На сайті TOPOPTICS представлений широкий асортимент оснащення для військових, мисливців, рятувальників і представників інших професій, діяльність яких пов’язана з використанням оптичних пристроїв. В асортименті тепловізори високої якості від перевірених виробників. Для отримання детальної консультації щодо вибору тої чи іншої моделі зателефонуйте нашому менеджерові або зв’яжіться з ним в онлайн-чаті.

Схожі статті
icon_callback icon_teleg icon_viber