Яку модель тепловізора бренду Pulsar краще обрати

02.04.2024

Тепловізійні прилади «Пульсар» використовуються під час бойових дій, полювання, для спостереження за тваринами в природних умовах, а також для ведення пошукових і рятувальних операцій. Пристрої преміумкласу від литовського виробника Yukon Advanced Optics Worldwide дозволяють відстежувати об’єкти на близьких і далеких відстанях, легко синхронізуються зі смартфонами, здатні записувати фото та відео, а також передавати інформацію через Wi-Fi.

Під торговельною маркою випускаються вироби з різними характеристиками, вартістю і сферою застосування. У цій статті ми розглянемо їхні переваги та розповімо, як вибрати найкращий тепловізор Pulsar.

 

Сучасний тепловізор литовського бренду Pulsar
Тепловізійний пристрій бренду Пульсар

 

Переваги інфрачервоних камер ТМ «Пульсар»

Популярність тепловізорів Пульсар литовського виробництва зумовлена:

 • зручністю і простотою в застосуванні. Техніка має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє легко розібратися з налаштуваннями та оперативно змінювати режими роботи;

 • мінімальною швидкістю ввімкнення — до 3 секунд;

 • компактними розмірами та невеликою вагою. Для досягнення максимальної легкості конструкції під час виготовлення деталей використовуються алюмінієві та магнієві сплави;

 • чудовими технічними характеристиками й великим набором налаштувань;

 • високою місткістю батареї. Більшість моделей здатні працювати в автономному режимі без підзарядження протягом 6–8 годин;

 • стійкості до ударів, можливості експлуатації в несприятливих погодних умовах — у сильну спеку, мороз, під час дощу, снігу, вітру тощо.

Вироби «Пульсар» оснащені потужними й продуктивними процесорами та об’єктивами з високотехнологічними системами лінз, що забезпечують високу якість зображень. Розмаїття лінійок і моделей дає змогу підібрати оптимальний пристрій для будь-яких цілей та бюджету. Яку модель тепловізора Pulsar краще обрати у конкретному випадку, розбиратимемося далі.

 

Ключові характеристики тепловізійних пристроїв Pulsar

Основними критеріями, на які варто звертати увагу під час вибору тепловізійної камери, є:

 • роздільна здатність екрана, від якої залежить чіткість і деталізація картинки;

 • тип, розмір та чутливість матриці, що впливають на зручність використання оптики й визначають можливість застосування тепловізора в умовах різної освітленості;

 • відстань виявлення цілі.

Важливе значення для зручності та ефективності спостережень мають також інші особливості пристроїв:

 • оптичне та цифрове збільшення;

 • функції запису та передачі зображень на інші гаджети;

 • життєвий цикл акумулятора;

 • наявність додаткових функцій — далекоміра, підсвічування, датчика руху, електронного компаса тощо.

Найголовніший аспект вибору тепловізора — сфера його використання. Для полювання, відстеження супротивника в зоні бойових дій, охорони об’єкта або виявлення витоку тепла інколи застосовуються зовсім різні прилади.

 

Тепловізійні камери Pulsar для військових і мисливців

Яку ідеальну модель тепловізора Pulsar варто обрати для полювання і відстеження ворога на війні? В інтернет-магазині TOPOPTICS прилади, що використовуються в обох сферах, поділені на окремі категорії в пошуку. Розгляньмо детально моделі, що є хітами продажів у кожній з них.

 

Axion 2 XQ35 Pro

Універсальна модель 2023 року випуску підходить мисливцям, любителям спостерігати за дикою фауною, охоронцям, рятувальникам, працівникам будівельної та комунальної сфери.

 

Тепловізор Axion 2 XQ35 Pro

 

Пристрій з дальністю спостереження 1300 м оснащений екраном, роздільна здатність якого становить 640x400 пікселів, забезпечує чітку картинку навіть в найнесприятливіших умовах і дозволяє створювати якісні відеозаписи. Обсяг вбудованої пам’яті тепловізора становить 16 Гб. Прилад підтримує картку microSD і дає змогу збільшувати зображення у 2–8 разів. Завдяки акумулятору APS5 техніка може працювати без підзарядження протягом 11 годин (за температури до +25°C).

ІЧ-камера важить лише 300 г. Ціна пристрою на TOPOPTICS — $2300. У періоди знижок модель можна придбати менше ніж за $2000.

 

Helion 2 XP50 Pro

Тепловізійна камера, що з’явилася на ринку у 2021 році, оснащена світлосильним об’єктивом F50/1.0 і дисплеєм з роздільною здатністю 1024x768 пікселів. Прилад підтримує 8 палітр візуалізації зображень і може працювати до 8 годин без підзарядження в максимальному режимі.

 

Тепловізор Helion 2 XP50 Pro

 

Завдяки високій дальності спостереження (1800 м) і NETD <25 мК модель цілком підходить для використання на фронті. У попередніх моделях термочутливість матриці становила <40 мК. Що нижчим є цей показник, то краще розпізнається незначна температурна різниця.

Вага приладу — 500 г. Ціна на TOPOPTICS — $4000.

У нашому інтернет-магазині можна знайти та купити також інші моделі тепловізорів, попередньо ознайомившись з їхніми детальними характеристиками та описами. У разі виникнення труднощів під час вибору оптики ви завжди можете проконсультуватися з нашим менеджером.

Схожі статті
icon_callback icon_teleg icon_viber