• Ваш кошик порожній!

Тепловізори PULSAR

Знайдено товарів - 24
Тепловізор Pulsar Axion KEY XM22

Стильний Pulsar Axion KEY XM22, виконаний в компактних розмірах, вже полюбився не тільки м..

Тепловізор Pulsar Axion KEY XM30

Лінійка нових тепловізорів Pulsar Axion KEY XM30 була представлена на збройовій виставці в..

Тепловізор Pulsar Axion XM30S

Черговий бестселер серед бюджетної лінійки тепловізійної техніки - тепловізор пульсар акси..

Тепловізор Pulsar Axion XQ38

Успішна полювання - це ряд похідних чинників, до яких належать підготовка, навички мисливц..

Тепловізор Pulsar Axion XQ38 LRF

Компактний, легкий тепловізор Axion XQ38 LRF відомого бренду Pulsar вже встиг завоювати до..

Тепловізор PULSAR Helion 2 XP50 Pro

Професіонали, так і новачки мисливського ремесла з величезним інтересом регулярно відстежу..

Тепловізор PULSAR Helion 2 XQ50 F

Більше вражень мисливці отримують за улюбленою справою, коли діляться природою з друзями і..

Тепловізор PULSAR Helion 2 XP50 F

Захоплююча полювання буде набагато цікавіше, якщо скористатися унікальним пристроєм відомо..

Тепловізор PULSAR Helion 2 XQ38 F

Більше вражень мисливці отримують за улюбленою справою, коли діляться природою з друзями і..

НОВИНКА
Тепловізор Pulsar Axion 2 LRF XQ35

Тепловізор Pulsar Axion 2 LRF XQ35..

НОВИНКА
Тепловізор Pulsar Axion 2 XQ35

Тепловізор Pulsar Axion 2 XQ35..

Тепловізор Pulsar Axion XM30F

Тепловізор Pulsar Axion XM30F..

Часті питання в категорії Тепловізори PULSAR

Тепловізор Пульсар – це затребуваний оптичний приладів серед мисливців, який відрізняється простотою і зручністю в застосуванні. Ми впевнені в тому, що хоча б раз у житті професіонал або любитель полювання стикався з приладами цього бренду. Крім цього багатьом відома лінійка доступної оптики Yukon, яка випускається під брендом дочірньої компанії. І варто відзначити, що фраза «тепловізори пульсар», як правило, займає перші рядки рейтингу запитів по пошуку тепловізорів.

 

Особливості тепловізорів

Що ж собою являє тепловізор відомого бренду Пульсар? Прилади призначені для спостережень, спостереження в темний час доби за об'єктами, що виділяють тепло і прихованими за перешкодою від спостерігача. Прилади вимірюють температуру навколишніх об'єктів, на основі чого формується кольорове зображення з урахуванням температурної зони. Такі пристрої користуються неймовірним попитом у середовищі професійних мисливців, працівників охоронних служб, електриків, будівельників і домовласників.

Бачити крізь перешкоди з допомогою компактних, потужних тепловізорів Пульсар дає можливість не лише провести захоплюючу, результативну полювання, але уникнути ряду проблем із запобіганням катастрофи. Апарат дозволяє аналізувати цілісність і герметичність теплових мереж, завдяки чому легко визначити місця теплових витоків.

 

Коротко про бренд

Після виходу новинки Pulsar Axion на ринок тепловізійних приладів експерти визнали, що сталася справжня революція у сфері оптичної техніки для полювання. Компактні багатофункціональні тепловізори pulsar вразили неймовірними технологічними рішеннями. І все завдяки унікальності виробника, біля витоків якого стояли і стоять невтомні трудівники – завзяті мисливці, інженери та інші фахівці. Вони впроваджують в оптичні пристрої ті знання і практичний досвід, який проходять при выслеживании видобутку.

На ринку оптичних приладів компанія працює більше 20 років, встигнувши завоювати репутацію надійного постачальника і партнера високотехнологічної техніки. Головний офіс розташований в Литві, але представництва знаходяться в Китаї, Росії, Північній Америці, Великобританії, Україні, Білорусії. Продукція експортується в більш ніж 70 країн, викликаючи величезний інтерес у шанувальників полювання, туризму та інших сфер діяльності.

Тепловізори пульсар оснащені багатому набором конфігурацій, налаштувань, але унікальні тим, що прості і зрозумілі у використанні. Монокуляри синхронізуються і передають інформацію по wi-fi смартфонам, ПК, розширюючи тим самим функціональність і простоту застосування.

 

Переваги оптичних приладів

Для тих, хто мріє придбати тепловізори pulsar для полювання, туризму або спостережень, було б цікаво дізнатися про їх переваги перед аналогічними приладами. Перераховувати переваги можна до нескінченності, для чого обмежимося найбільш важливими з них:

 • доступна ціна на всі моделі тепловізора Пульсар в спеціалізованих магазинах;
 • монокуляри  Пульсар розраховані на складні погодні умови і абсолютну темряву, в чому сприяє широкий діапазон робочих температур і вологозахищений надійний корпус;
 • видимість забезпечується в повній темряві, тумані, при атмосферних опадів (дощ, сніг, вітер та інше);
 • здатність працювати без підзарядки до 8 годин, завдяки ємним вбудованим і змінним батарей;
 • мінімум часу на включення (до 3-х сек.), що важливо для вистежування мети. Тому можна купити тепловізор пульсар в Україні не тільки для полювання, але для безлічі інших завдань;
 • висока ударна міцність з можливістю витримувати віддачі великокаліберного спорядження;
 • інтуїтивно зрозумілий, простий інтерфейс, що дозволяє навіть новачкам розібратися з настройками і легко змінити режим;
 • сучасні матриці з високою якістю картинки в режимі реального часу;
 • легкість, компактність корпусу з магнієвих і алюмінієвих сплавів;
 • стійкість до перепадів температур і велика механічна міцність;
 • широкий асортимент моделей тепловізора для полювання Пульсар, які можна придбати для своїх завдань з урахуванням бюджету.

Головне достоїнство техніки світового бренду - це постійне оновлення програмного забезпечення. Прилади сумісні з гаджетами на ОС Android, iOS. Для зручності користувачів програми підтримуються на різних мовах.

 

 

Тепловізор для полювання Пульсар – ціна демократична для всіх!

Лідер в сегменті тепловізійної техніки Пульсар отримав величезну кількість гідних відгуків від користувачів у всьому світі. І це говорить про високу довіру, повагу до нього за рахунок якості, впроваджуваних інновацій і безсумнівно доступною вартості. Вона формується з урахуванням впроваджених технічних елементів, наприклад, далекоміра і його типу, наявності додаткових опцій, дальності виявлення цілей та інших. Вибрати й купити тепловізор Пульсар в Україні можна в нашій компанії за доступною ціною. Менеджери проконсультують і запропонують оптимальний варіант пристрою під вимоги клієнтів.