• Ваш кошик порожній!

Тепловізійні біноклі ATN

Знайдено товарів - 2
Тепловізійний бінокль ATN BINOX-THD 384 4.5-18X

  Тепловізійне зображення Виявіть свою мету за допомогою тепловізійного бінокля BINOX-TH..

Тепловізійний бінокль ATN BINOX-THD 640 2.5-25X

  Тепловізійне зображення Виявіть свою мету за допомогою тепловізійного бінокля BINOX-TH..

Часті питання в категорії Тепловізійні біноклі ATN

Тепловізійний бінокль atn – цифрові пристосування, що допомагають мисливцям спостерігати за тваринами і птахами. Цю техніку застосовують туристи, дослідники, військові в спецопераціях, охоронці та інші фахівці. Приладами користуються в будь-який час доби, завдяки ряду переваг і великому набору функцій. Якщо виникла необхідність купити надійний тепловізійний бінокль atn, у каталозі нашого інтернет-магазину ви можете вибрати вподобану модель з урахуванням вимог та бюджету.

 

Конструктивні особливості

Тепловізійні біноклі атн американського виробника володіють рядом переваг і справляються з поставленими задачами, завдяки можливості застосування в нічних умовах і об'єднання фото, відеокамери. У їх конструкції містяться якісні оптичні елементи, зокрема, скло з високим коефіцієнтом заломлення. Зображення передаються яскравими, насиченими кольорами з достатньою різкістю. Брендові апарати оснащені GPS, мережевими модулями, роз'ємами для підключення карти пам'яті та іншими функціями.

В нашому магазині можна замовити тепловізійний бінокль atn будь-якої моделі, в тому числі, з додатковим покриттям Multi-coated, що забезпечує відображення менше 1%. У багатьох цифрових моделях діаметр об'єктива великий, за рахунок чого виходить широке поле зору і світлосила. Obsidian-процесор забезпечує плавність, чуйність приладу. Ці параметри грають важливу роль в спостереженнях за рухомими об'єктами.

 

Купити тепловізійний бінокль атн в Україні недорого

У професійних мисливців прилади американського бренду популярні за універсальність, наявність корисних функцій, включаючи GPS навігатор, електронний компас і вбудований гіроскоп. З ними можна ходити на полювання вдень і вночі за будь-яких погодних умовах, отримуючи чіткі, стабілізовані зображення з передачею на мобільні гаджети. Інтерфейс дає можливість оперативно внести робочі поправки.

Відзначимо, що в інтернет-магазині представлені тепловізійні біноклі атн в декількох моделях, які купити в Києві за доступними цінами з оперативною доставкою. Потужні, функціональні апарати володіють привабливим сучасним дизайном і компактними розмірами. Менеджери компанії проконсультують з питань і оформлять замовлення по телефону.