• Ваш кошик порожній!

Саундмодератори A-TEC

Знайдено товарів - 76
Часті питання в категорії Саундмодератори A-TEC

A TEC глушник – компактна дульна насадка норвезького виробництва, розроблена для максимального придушення звуків пострілу з незначним збільшенням ваги мисливського спорядження. З нею легко і комфортно виконувати будь-які безшумні спецоперації, в чому сприяє висока якість матеріалів. Розробники a tec докладають максимум зусиль для ефективності, досконалості продукції.

 

Особливості глушників a tec

Сьогодні на ринку мисливського спорядження представлений широкий асортимент продукції відомого норвезького бренду, вражаючою інноваційними рішеннями і дизайнерським виконанням. Саундмодераторы, розроблені для мисливського застосування, побудовані у вигляді модулів, гібридних конструкцій, з цілісного алюмінію, вуглецеві преміум класу і інші варіанти.

Така різноманітність моделей стало можливим тому, що норвезький виробник кілька десятків років удосконалює випускаються вироби, впроваджуючи прогресивні технології, і дотримуючись філософії оптимального балансу інноваційної та функціональної складових без зниження якості. Для компанії важливим фактором є час і ресурси в розробках і дослідженнях, що дозволяє бути завжди на висоті і випереджати конкурентів.

 

Різноманітність моделей

Купити глушники a tec в Києві та Україні пропонує наш інтернет-магазин на вибір для будь-яких завдань:

  • Легкі Carbon саундмодераторы, виготовлені з авіаційної сталі. Вони підходять для мисливського спорядження.
  • Для поглинання енергії підходять пристрої Hertz, що представляють цілісний алюмінієвий глушник зі сталевим вхідним патрубком. Він відводить гарячі гази від зносу алюмінію. Бестселери бренду і надійний вибір для будь-якого мисливця, стрілка та спеціальних підрозділів.
  • H2 глушники, замінюють Hertz, підходять для мисливського спорядження. Вони відрізняються вдосконаленою технологією і ефективні з першого застосування.
  • Для професійного застосування ідеальним рішенням буде придбати саундмодраторы Professional, значно скорочують від пострілу рівень спалаху і віддачу.

Завдяки власним напрацюванням та інвестування в науково-дослідні та конструкторські розробки, продукція бренду невпинно вдосконалюється і поповнюється новинками. При цьому ціна на глушники a tec в нашому магазині приємно порадує кожного покупця в поєднанні з швидкою доставкою по всій Україні.