• Ваш кошик порожній!

Тепловізори FORTUNA

Знайдено товарів - 13
Часті питання в категорії Тепловізори FORTUNA

Тепловізор fortuna – універсальний прилад, який доступний за вартістю, зручний і унікальний в застосуванні, завдяки продуманому функціоналу якісних елементів. Збираючись на полювання, можна не сумніватися в тому, що з таким пристроєм вона буде дуже захоплюючою, результативною в будь-яких природних умовах вдень та вночі. Відомий російський виробник «Фортуна» випускає продукцію для мисливців, охоронців, службовців спеціальних підрозділів, військових і поліцейських. Її охоче застосовують в дослідницьких цілях і для туризму.

 

Особливості та переваги тепловізорів FORTUNA

Крім завзятих і невтомних мисливців, сьогодні великою популярністю користуються прилади відомого російського бренду служб охорони, зважаючи одними з кращих за технічними параметрами. Варто відзначити, що тепловізори фортуна здатні дивувати користувачів неймовірною дальністю виявлення. Успішність пострілу буде гарантована навіть новачкам, вперше взяли в руки такий прилад.

Експерти вважають, що оптичні прилади російського виробника по стійкості до різних впливів і по міцності конструкції не мають рівних серед конкурентів. Також вони володіють рядом інших незаперечних переваг:

 • модельний ряд представлений приладами з різними дозволами матриць і розмірами об'єктивів;
 • інтуїтивно зрозумілі налаштування;
 • застосування в будь-який час доби і в складних погодних умовах;
 • установка на великі калібри;
 • корпуси виконані з авіаційного алюмінію з захистом IP67;
 • можливість установки або наявність в конструкції лазерних віддалемірів;
 • великий вибір кріплень, що дозволяє встановлювати на будь-які спорядження;
 • спостереження мети через будь-які перешкоди, високу траву, густий ліс, чагарники;
 • вартість приладів залежить від діаметрів об'єктива і дозволу матриць, але доступна для конкретних цілей. 

Щоб полювання або охоронне захід приносили задоволення, слід вибирати фортуна тепловізори за потрібними параметрами. Їх зручно кріпити на спорядження, легко замінити деталі і експлуатувати в будь-яких умовах. Водонепроникність і стійкість до пошкоджень привертає увагу багатьох.

 

На що звернути увагу при виборі тепловізора для полювання фортуна?

Вибирати оптичні прилади для полювання або спостережень необхідно з урахуванням поставлених завдань, як наприклад: 

 • тип спорядження (мисливський карабін, гвинтівку або гладкоствольна);
 • планована дистанція виявлення цілі;
 • необхідність застосування лазерного далекоміра;
 • бюджет на придбання тепловізора фортуна, ціною доступною для користувача.

Прилади з великим діаметром об'єктива і високим дозволом матриці стоять дорожче. З ними можливо набагато далі виявляти і ідентифікувати мета. Пристрої, що мають низькі технічні параметри, будуть коштувати трохи дешевше своїх сучасних потужних побратимів. Щоб вибрати і купити тепловізор фортуна для комфортної експлуатації, необхідно ретельно підійти до вибору. Така покупка може нести ризики для користувача.

 

Де придбати тепловізор фортуна в Україні?

Всі прилади російського бренду проходять випробування на міцність, надійність та якість всіх деталей. Вони призначені для застосування в екстремальних умовах. Але вартість кожного з них може істотно різнитися, що залежить від поставлених перед користувачем задач і бюджету. Якщо готові придбати тепловізор фортуна в Києві, то пропонуємо ознайомитися з характеристиками моделей, представлених на сайті нашого інтернет-магазину. Наші менеджери готові проконсультувати вас з усіх питань і допомогти визначитися з вибором у зручний час.