• Ваш кошик порожній!

Тепловізійні приціли YUKON

Знайдено товарів - 1
Тепловізійний приціл Yukon Nordforce XQ30

Лінійка функціональної оптичної техніки для полювання та спостережень невпинно поповнюєтьс..

Часті питання в категорії Тепловізійні приціли YUKON

Тепловізійний приціл yukon – популярний прилад серед стрільців і мисливців, завдяки оптимальному поєднанню якісних характеристик та помірної вартості.

Чітка лінійність зображення, широкий огляд, стійкість і міцність – показники, на які відразу звертають увагу користувачі. Він підходить до багатьох калібру, навіть найбільшим мисливського спорядження. Щоб купити тепловізійний приціл юкон в Україні за доступною ціною, пропонуємо скористатися вигідною пропозицією нашого інтернет-магазину вже сьогодні! 

 

Особливості прицілів

Будь прицільне пристрій забезпечує швидку, чітку фокусування і контроль за об'єктом спостереження аж до пристрілки, яку він повинен зробити міткою. Широке поле зору сучасних моделей приладів Юкон з великим діаметром вихідного зіниці забезпечує вирішення поставлених завдань. Крім базових функцій тепловізорний приціл юкон володіє рядом додаткових, корисних дрібниць.

Уваги заслуговують кришки об'єктивів, закріплені на корпусі. Також оптичні прилади наповнені азотом, що захищає від запотівання, а також мають ряд особливостей:

 • стійкість до отдачам великих калібрів;
 • різноманітність прицільних сіток;
 • універсальне застосування;
 • широке поле зору;
 • повна вологозахист і водонепроникність;
 • наявність підсвічування прицільної сітки;
 • режими для застосування НПВ насадки;
 • міцний корпус.

Всі моделі прицілу нічного бачення yukon виготовляються з авіаційного алюмінію. Збільшеного діаметру корпус, спеціальний окуляр забезпечують велике поле зору. Простотою і надійністю характеризується механізм введення поправок, здатний обнуляти значення після пристрілки.

Сучасний приціл нічного бачення yukon розрахований на екстремальні умови експлуатації, встановлення на всі види спорядження і здатний витримувати потужні винтовочные калібри. Його можна використовувати на потужній пневматики, як заявляє виробник, що враховує всі побажання користувачів. У нашому магазині можна купити тепловізійний приціл юкон, вибравши оптимальний варіант для своїх завдань з широкої лінійки приладів на всі випадки життя.

 

Приціл нічного бачення фірми юкон купити в Києві недорого

У каталозі представлені останні моделі пристроїв, які увібрали в себе кращі характеристики у поєднанні з доступною ціною і якістю. Зокрема, приціл Nordforce XQ30 має високочутливий сенсор (NETD <40 мК), світлосильний об'єктив, що забезпечує виявлення теплових об'єктів на відстані понад 1000 м у будь-який час доби.

Пропонована модель тепловізорного прицілу юкон виконана в компактних розмірах, привабливому дизайні і малій вазі. Для мисливців це вагомі показники, коли під час походу кожен грам ваги має значення. Прилади цього бренду функціональні, забезпечені прицільними цифровими змінними мітками, поєднуючись з наявністю режиму кадр в кадрі та іншими параметрами. Універсальні пристрої підходять під всі типи полювання, включаючи промислову, побутову, спортивну та для науково-дослідних завдань.

 

Мисливці, стрілки, охоронці та інші фахівці вибирають приціл нічного бачення yukon і за наявності інших показників:

 • кольоровий дисплей HD Amoled, забезпечує контрастні, плавні зображення та енергозбереження пристрою;
 • покроковий зум з 2,5-кратним базовим збільшенням до 20 крат;
 • вбудований фото, відеопрогравач високої роздільної здатності, що дозволяють зняти унікальні кадри полювання;
 • вбудована карта пам'яті 16 Гб;
 • вибір колірних палітр забезпечує різноманітність, знижує стомлюваність очей при спостереженнях.

Виробник випускає моделі прицілу нічного бачення yukon, даючи користувачам можливість вибирати варіанти під конкретні завдання. Вони розрізняються розмірами об'єктива, наявністю або відсутністю відеовиходу, збільшенням крат та іншими параметрами. Деякі з них працюють в невидимому діапазоні з дальністю виявлення до 500 м. Щоб вибрати прилад відповідно бюджету і переваг, проконсультуйтеся з менеджерами магазину та оформіть замовлення по телефоні або на сайті.