• Ваш кошик порожній!

Тепловізійні насадки PULSAR

Знайдено товарів - 5
Тепловізійна насадка PULSAR CORE FXQ35

Основні особливості : Оптичне збільшення 5x (в режимі монокуляра) Матриця 384x288 пікс..

Тепловізійна насадка PULSAR CORE FXQ50

Багатофункціональна тепловізійна насадка/монокуляр Pulsar CORE FXQ50 для прицільної стріль..

Часті питання в категорії Тепловізійні насадки PULSAR

Тепловізійна насадка на приціл pulsar - цифровий прилад, що базується на високопродуктивному сенсорі з AMOLED-дисплеєм HD-дозволи, забезпечить чітке зображення із збереженням точності денного прицілу. Габаритний пристрій здатне замінити класичний нічник, для чого досить надягти на спорядження і сміливо відправитися на нічне полювання. Його встановлюють на об'єктив прицілу і закріплюють адаптером. Приймаючи рішення про те, що точно куплю тепловізійну насадку пульсар, варто все ж ознайомитися з основними характеристиками моделей і підібрати під своє спорядження.

 

Особливості конструкції

Більшість сучасних моделей насадок нічного бачення мають ІК освітлювач, який працює в невидимому діапазоні. Ця характеристика дуже важлива для професійних мисливців, спостерігачів і новачків. За принципом дії обробка проводиться матрицею ПЗС з відправкою на дисплей, після чого зображення передається на приціл.

Ставши володарем тепловізійної насадки пульсар, ціна на яку прийнятна в нашому інтернет-магазині, можна позбутися від непотрібних турбот. Важливо відзначити, що всі приціли нічного бачення бренду Пульсар володіють постійним збільшенням, але додаток пристроєм їх показники кардинально змінюються.

Тепловізійна насадка пульсар виконана в простій конструкції з зрозумілим управлінням і корисним набором функцій. Можна сказати, що вона легко замінить нічний приціл 1-го покоління і характеризується рядом переваг за рахунок продуманої конструкції:

  • Насадка тепловізор пульсар легко монтується на денний приціл, чи застосовується в якості монокуляра;
  • перед об'єктивом денний оптики насадка позбавляє користувача від перебудови на ведення стрільби;
  • вихідний зіницю оптичного денного прицілу зазвичай видалений в 1,5-2 рази вище, ніж у тепловізійного або нічного. Цей показник знижує ризик травмування при віддачі стрільби потужним набоєм;
  • можливість використовувати одночасно на денний і нічний оптиці, для чого достатньо мати приціл на карабіні і насадку;
  • германієвий об'єктив в пристроях забезпечує збереження ефективності різних температурах;
  • тепловізійний високочутливий датчик дозволяє ідентифікувати спостережувані об'єкти на далеких відстанях;
  • установки для насадки можна коригувати через панель керування або пульт д/у.

Насадка на приціл пульсар представлена декількома моделями на оптичному ринку, серед яких найактуальнішими є Core FXQ38, FXQ50. Між собою прилад різних моделей розрізняється фокусом об'єктива, що зазначено в найменуванні (30, 38 і 50 мм). Також на сайті нашого магазину можна вибрати такі популярні моделі, як Krypton FXG50, Proton FXQ30 та інші. Теплонасадка пульсар не підведе в непередбаченій обстановці за рахунок системи харчування, що складається з швидкозмінних акумуляторних батарей різної ємності.

 

Насадка на приціл тепловізор пульсар – купити недорого в Україні

Бажаючи поповнити мисливський арсенал новими аксесуарами, пропонуємо відвідати каталог нашого інтернет-магазину та обрати оптимальний варіант цифрового приладу. Ми пропонуємо тепловізійну предобъективную насадку пульсар від виробника, ціна на яку досить приваблива для користувачів оптичної техніки. Якщо виникли труднощі вибору, наші менеджери проконсультують з усіх питань по телефону і запропонують насадку з урахуванням вартості і ваших побажань.