• Ваш кошик порожній!

Приціли нічного бачення PULSAR

Знайдено товарів - 7
НОВИНКА
Цифровий приціл нічного бачення PULSAR Digex C50

Розфарбуй темряву або будь на висоті! Заклик спонукає брутальних, і сміливих мисливців зве..

Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N455 LRF

Передові технології, з оригінальним програмним забезпеченням втілені ст. приладі Pulsar Di..

Цифровий приціл нічного бачення PULSAR Argus LRF G2+ 4x60

  Приціл нічного бачення Pulsar Argus LRF 4x60  - перший нічний приціл на базі ЕОП 2+ з л..

Цифровий приціл нічного бачення PULSAR Digex N455

Новинка цього літа. Прилад нічного бачення Pulsar Digex N455 Переходьте на новий рівень ..

Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digisight Ultra N455

Прилад Pulsar Digisight Ultra N455 використовується для полювання і спостереження за дикою..

Часті питання в категорії Приціли нічного бачення PULSAR

Приціл нічного бачення Пульсар експерти відносять до передових пристроїв для полювання та спостережень. Він користується високим попитом не тільки для мисливського ремесла, але для спостережень в охоронних службах, наукових досліджень та низки інших завдань. Мисливець зі стажем добре пам'ятає, коли уперше взяв у руки нічний приціл. Напевно, його перший прилад був зібраний на базі електронно-оптичного перетворювача першого покоління і швидше давно вийшов з ладу. Сьогодні ситуація кардинально інша, завдяки впровадженню інновацій та обліку побажань споживачів. З чим відмінно справляються розробники оптичної техніки виробника Пульсар.

 

Нічна оптика Пульсар: особливості та переваги

Приціли нічного бачення пульсар, ціни яких доступні для багатьох мисливців, представляють особливий вид техніки, використовуваної в нічний час доби для полювання та спостережень. Вони можуть встановлюватися на вогнепальну, пневматичну спорядження та арбалети. Від якості їх виконання залежить успіх полювання, для чого варто уважно поставитися до вибору відповідних параметрів. А демократична ціна на цифровий нічний приціл пульсар дозволити вибрати оптимальний варіант для своїх завдань.

Основа конструкції сучасного цифрового приладу складається з світлочутливої матриці і дисплея. У ньому застосовується система формує зображень, чутлива до інфрачервоного випромінювання. Вона складається з безлічі світлочутливих мікроскопічних матриць ПЗС, які випускають під дією світла електрони. Вони направляються безпосередньо в дисплей, після чого відбувається перетворення енергії в зображення. За рахунок високої швидкості оброблюваних сигналів, користувач у режимі реального часу отримує зображення.

З допомогою ПНВ спостереження можна проводити 24 години на добу в будь-яких умовах. Як правило, великі сенсори дозволяють отримати якісне зображення при низькій освітленості. Особливої уваги заслуговує приціл нічного бачення для полювання пульсар на базі ПЗС-матриці.

На відміну від традиційних приладів на основі ЕОП, оптичний нічний приціл pulsar для полювання володіє рядом незаперечних переваг:

  • застосування в будь-який час доби, що не впливає на робочий ресурс і працездатність;
  • відсутність чутливості до впливів інтенсивних світлових джерел;
  • деталізовані зображення мети на далекій відстані забезпечуються матрицею CCD з високим дозволом;
  • чітке визначення невеликих цілей на великій відстані відбувається за рахунок наявності інфрачервоного випромінювача, наявного у всіх сучасних моделях;
  • стійкість до механічних впливів і підвищеним навантаженням при віддачі спорядження забезпечується вологонепроникним корпусом, виконаним з міцних матеріалів. Всі приціли Пульсар застосовуються в широкому діапазоні робочих температур, в будь-яких погодних умовах;
  • оснащення надійним, простим кріпленням дозволяє встановити на спорядження або знімати відео, використовуючи в ролі монокля;
  • демократична ціна на всі моделі нічного прицілу пульсар в Україні;
  • тривалий термін експлуатації, завдяки інноваційній матриці, середній робочий ресурс якого становить 25 тис. годин;
  • управління віддалено з можливістю переглядати відео, фото файли, відзняті на полюванні, завдяки наявності функції Vision Stream і інші функції.

Шанувальники передовий оптики не даремно називають приціл нічного бачення pulsar досконалим пристроєм, що поєднує в собі чудову якість, можливості полювати в будь-який час доби, проводити відеозапису, виявляти об'єкти на гігантському відстані. А буквально ще двадцять років тому така оптика вважалася зі світу фантастики.

 

Найкращий вибір нічного прицілу – це купити Пульсар в Україні

Незважаючи на недавню появу на ринку оптичної техніки прицілів відомого бренду, їх ефективність відразу ж оцінили не тільки мисливці, але фахівці різних сфер діяльності. Універсальний приціл нічного бачення пульсар прийнятною для користувачів ціни дозволяє заощадити на придбанні окремого денного пристрою. Він не боїться засвітився і прямих сонячних променів в цілому, володіючи широкими можливостями налаштування.

Підвищити влучність при визначенні мети допомагає також вбудований лазерний далекомір, присутній в сучасних моделях. За допомогою цього елемента користувачеві легко визначити дистанцію до цілі і отримати точну інформацію про розмірах. Щоб купити приціл нічного бачення пульсар для вдалого полювання, пропонуємо відвідати каталог нашого інтернет-магазину і докладно ознайомитися з характеристиками моделей. Якщо у вас виникла необхідність відправитися на полювання, проводити дослідження, або вести спостереження, то можна купити в Києві приціл нічного бачення пульсар в день замовлення з оперативною доставкою!