Порадувати мисливців, спостерігачів і натуралістів в черговий раз вирішив китайський виробник оптичної техніки iRay Technology, представивши на огляд новий надпотужний тепловізор FINDER FH25. Вирішивши поповнити власний арсенал техніки, власникам надається можливість отримати унікальний за технічними характеристиками, надійний прилад зі справною службою на довгі роки.
Міцність і можливості тепловізора FINDER FH25
При створенні монокуляра даної моделі розробник використав високого якісні матеріали, що забезпечують ударостійкість і надійність техніки навіть при падінні з великої висоти. Користувачам надається можливість вести спостереження при мінімальному освітленні за допомогою зручної панелі керування, на якій зручно встановити відповідні налаштування в певних умовах.
Уваги заслуговує LCOS дисплей (1280x960 пікс.), інноваційна матриця з колосальним дозволом (640x512 пікс.), ядро iRay Vox 12 um і частота кадрів в 50 Гц. Чіткі зображення і якісна деталізація картинок забезпечує надчіткий об'єктив діаметром 25 мм з функцією збільшення (1.5-6.0 Х) і чутливий сенсор професійного рівня з далекоміром, чинним до 600 м. Виявити теплової об'єкт в умовах повної темряви або в непрохідному лісі можна на відстані до 1,3 км. Варто відзначити, що об'єктив пристрою виконаний з найчистішого німеччина з максимальною очищенням для досягнення високих результатів.
Компактність і неймовірна потужність в одному
Надпотужний, компактний тепловізор INFIRAY (IRAY) FINDER FH25 подарує захоплені і незабутні емоції від спостережень у будь-яких погодних умовах, за кущами, в очереті, через стіни, при яскравих сонячних променях і абсолютній темряві. Йому не потрібно додаткове світло, а теплокровні об'єкти, як описувалося вище, будуть видні на величезній відстані. Легкість, зручність в перенесенні і стягнення при роботі однією рукою додають неймовірний комфорт в застосуванні. Тепловізор вагою 320 грамів легко покласти в кишеню куртки, вибрати оптимальні місця для досліджень і спостережень. А інфрачервоний сенсор високої чутливості, стабільною роботою істотно заощаджує енергію і подовжує час роботи пристрою.
Вбудована відеозапис – досить звична функція, яка є у багатьох новинки оптичної техніки. Але все ж у цьому тепловізори вона в поєднанні з вбудованим модулем Wi-Fi дозволить легко ділитися з друзями, колегами унікальними фотознімками і відеозаписом у режимі реального часу через смартфони і спеціального програмного забезпечення. У пристрої вбудована карта пам'яті об'ємом 16 Гб, дозволяючи зробити і зберегти більше 20 тис. зображень. Тепловізор в комбінації зі смартфоном володіє неймовірним набором унікальних функцій, включаючи можливість перепрошивки, обміну записаними файлами. Точність з визначенням нахилів і кутів забезпечує цифровий компас і вбудований акселерометр.
Агрегат INFIRAY (IRAY) FINDER FH25 без підзарядки і без заміни блоку живлення буде працювати в автономному режимі до шести годин безперервно і без перешкод, що неодмінно порадує власників. Компактний, економічний і стильний прилад буде радувати своїх власників на полюванні, в розвідці, дослідженні та виявленні під час спостережень довгі роки справно.