• Ваш кошик порожній!

Цифровий приціл нічного бачення PULSAR Argus LRF G2+ 4x60

Модель:4848911
Немає відгуків
$2100
В рассрочку или кредит
Гарантія на всі товари
офіційна гарантія від виробника
від 12 міс ok
Оплата готівкою
тільки для Києва
так ok
Оплата за реквізитами
на розрахунковий рахунок
так ok
Оплата накладеним платежем
при отриманні
так ok
Забрать из магазина
Забрати з магазину
адреса: Київ, Братиславська, 50
безкоштовно ok
Нова пошта по Украине
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Цифровий приціл нічного бачення PULSAR Argus LRF G2+ 4x60

 

Приціл нічного бачення Pulsar Argus LRF 4x60  - перший нічний приціл на базі ЕОП 2+ з лазерним далекоміром, що поєднує всі переваги класичних нічних і можливості цифрових пристроїв.

Pulsar Argus LRF 4x60 по суті представляє з себе цілий прицільний комплекс, за допомогою якого можна виконати максимально точне прицілювання пристосування для полювання на різні дистанції і бути впевненим в тому, що промах буде виключений.

Новий підхід до старих технологій виробництва дозволив об'єднати в собі здавалося раніше не сумісні речі: цифрові та аналогові складові. Вбудований лазерний далекомір виконує функції одиночного вимірювання, сканування і кутоміра (відображення дистанції з компенсацією кута місця цілі), що дозволяє ввести максимально точну коригування положення прицільної мітки, якщо об'єкт знаходиться в межах 500 м, які може виміряти далекомір.

Впровадження цифрового прицільної марки, а в пам'ять прицілу Argus LRF 4x60 їх закладено кілька, дозволило відійти від використання поправок барабанчиков. Тепер все введення поправок і інші операції відбуваються з допомогою колеса-енкодера, що знаходиться на бічній панелі корпусу.

В прицілі Pulsar Argus LRF 4x60 після впровадження цифрових прицільних міток з'явилася можливість пристріляти приціл одразу на кілька дистанцій або під декілька видів пристосування для полювання. Що раніше було недоступним в прицілах нічного бачення чинності аналогової конструкції прицілів.

Від всім звичних нічних прицілів залишили добірні ЕОП 2+ або 3-го покоління (залежно від моделі), що дозволяють отримувати в нічних умовах максимально якісну картинку. Вбудований лазерний ІК-освітлювач має кілька рівнів регулювання потужності, що дозволяє максимально ефективно налаштувати його на необхідну дистанцію.

Що стосується установки на те або інше пристосування для полювання, то на прицілах Pulsar Argus LRF 4x60 передбачена зручна монтажна шина, на яку встановлюється необхідний кронштейн, будь то бічній кронштей під вітчизняні (Сайга, Вепр, Тигр і т. д.), під пристосування для полювання Лось і Барс, під карабіни та гладкі стволи, обладнані планкою Weaver, а так само імпортні карабіни, які передбачають використання швидкознімних кронштейнів.

Особливості прицілу нічного бачення Pulsar Argus:

Вбудований лазерний далекомір

Особливо точна стрільба вимагає точного знання дистанції. Вбудований лазерний далекомір з дальністю дії 600 метрів дозволяє вимірювати відстань у режимі одиночних вимірювань і сканування з точністю ±1 метр.

Змінна прицільна мітка

Пам'ять Argus LRF містить 4 різні за конфігурацією і призначенням електронні (з цифровим введенням в полі зору) прицільні мітки з регульованою яскравістю світіння.

Запам'ятовування трьох точок пристрілки

Програма дає можливість збереження в пам'яті прицілу точки влучення для трьох різних дистанцій (типів пристосування для полювання, патронів), причому в кожному випадку може бути застосована окрема прицільна мітка.

Висока ударна стійкість

Приціли Argus LRF відрізняються високою ударною стійкістю і можуть використовуватися з мисливською нарізною пристосуванням для полювання під патрони, 9,3х64, .30-06, .300, .375. та ін, а також з гладкоствольною і пневматичним пристроєм.

Вбудований ІК – освітлювач

Приціл Argus LRF комплектується знімним лазерним ІЧ – освітлювачем (780 нм), сертифікованим по першому класу лазерної безпеки, з трирівневою регулюванням потужності випромінювання.

Радіопульт ДИСТАНЦІЙНОГО керування

Бездротовий пульт дистанційного керування дозволяє здійснювати базові операції, не вдаючись до використання основних органів управління

Нетеряемая кришка об'єктива

Кришка об'єктива Argus LRF закріплена на жорсткому пластиковому обручі і захищена від втрати. Для спостереження або стрільби необхідно зрушити кришку, розташувавши в зручному місці на корпусі об'єктива.

Азотонаповнення

Оптичний тракт прицілів Argus LRF заповнений азотом, що захищає внутрішні поверхні оптики і корпусу від запотівання при зміні навколишньої температури.

Повна водонепроникність

Клас вологозахищеністю IPX7 (стандарт IEC 60529) дозволяє експлуатувати приціли в умовах атмосферних опадів будь-якої інтенсивності. Argus LRF витримує повне занурення у воду.

Комплектація

  • Приціл Argus LRF G2+ 4x60
  • Чохол
  • Інструкція по експлуатації
  • Пульт дистанційного керування
  • Серветка для очищення оптики
  • Гарантійний талон

Характеристики Цифровий приціл нічного бачення PULSAR Argus LRF G2+ 4x60

Основні
Тип приладу
Приціли нічного бачення
Країна виробник
Литва
Гарантійний термін
3 роки
Характеристики
Збільшення оптичне, крат
4
Кут поля зору, град
9
Видалення вихідної зіниці, мм
50
Габаритні розміри, мм
322x111x87
Діапазон робочої температури, С
-20...+40
Діапазон фокусування, м
від 11
Дальність виявлення людини
700 метрів
Дальність дії далекоміра
600
Живлення
CR123A
Настройка діоптрій окуляра
±3,5
Наявність дистанційного керування
Так
Ступінь захисту
IPX6

Відгуки Цифровий приціл нічного бачення PULSAR Argus LRF G2+ 4x60